İşte partilerin il il milletvekili aday listesi

7 Haziran 2015 genel seçimlerinde AK Parti, CHP, MHP, HDP'den seçime girecek milletvekili aday listeleri ve bağımsız adaylar belli belli oldu.

BURSA, 09 Nisan 2015 Perşembe, 08:45
İşte partilerin il il milletvekili aday listesi
Partiler ve bağımsız adaylar Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’na 7 Haziran 2015’te yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimi için aday listelerini sundu. İŞTE PARTİLERİN İL İL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ İŞTE İL İL AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ ADANA 1. NECDET ÜNÜVAR YÜKSEK DOKTOR 2. FATMA GÜLDEMET SARI YÜKSEK MİMAR 3. SADULLAH KISACIK YÜKSEK MÜHENDİS 4. TALİP KÜÇÜKCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT 6. ESRA YALVAÇ YÜKSEK DOKTOR 7. MEHMET CAN YÜKSEK AVUKAT 8. MUSTAFA ÇALIŞKAN YÜKSEK ECZACI 9. ASUMAN TEKİN YÜKSEK MİMAR 10. KASIM PAMUK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 11. MEHMET FARUK BOZKURT YÜKSEK ÖĞRETMEN 12. RAMAZAN DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. MEHMET AY YÜKSEK AVUKAT 14. HASAN BERZAN TOPRAK YÜKSEK AVUKAT ADIYAMAN 1. AHMET AYDIN YÜKSEK AVUKAT 2. ADNAN BOYNUKARA YÜKSEK MÜHENDİS 3. İBRAHİM HALİL FIRAT YÜKSEK AVUKAT 4. SALİH FIRAT YÜKSEK DOKTOR 5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ YÜKSEK ECZACI AFYONKARAHİSAR 1. HALİL ÜRÜN YÜKSEK AVUKAT 2. ALİ ÖZKAYA YÜKSEK AVUKAT 3. REMZİYE SIVACI YÜKSEK DOKTOR 4. AKİF ÖZKALDI YÜKSEK MÜHENDİS 5. FATİH BEDER YÜKSEK AVUKAT AĞRI 1. ABDULLAH ATALAY YÜKSEK MÜHENDİS 2. YILMAZ ENSAROĞLU YÜKSEK İLAHİYATÇI 3. HALİL ÖZYOLCU YÜKSEK AVUKAT 4. ALİ KONYAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR AKSARAY 1. İLKNUR İNCEÖZ YÜKSEK AVUKAT 2. NEVZAT PALTA YÜKSEK MÜHENDİS 3. HÜSEYİN HÜYÜK YÜKSEK AVUKAT AMASYA 1. MEHMET NACİ BOSTANCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. SAİT YÜCE YÜKSEK İLAHİYATÇI 3. HASAN ALİ CESUR YÜKSEK MÜHENDİS ANKARA 1 1. YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ 2. AHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK EĞİTMEN 3. ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK EKONOMİST 5. MURAT ALPARSLAN YÜKSEK AVUKAT 6. ERTAN AYDIN YÜKSEK MÜŞAVİR 7. TÜLAY SELAMOĞLU YÜKSEK MİMAR 8. FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT 9. MEHMET EMİN ZARARSIZ YÜKSEK MÜŞAVİR 10. HASAN ALBAYRAK YÜKSEK MÜŞAVİR 11. ERCAN KINACI YÜKSEK AVUKAT 12. BARIŞ AYDIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. MURAT KÖSE YÜKSEK MÜHENDİS 14. HASAN KARAGÖZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 15. HATİCE DEMİRTAŞ YÜKSEK AVUKAT 16. HAYDAR ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT 17. FATMA COŞAR KARACAN YÜKSEK AVUKAT 18. MEHMET ALİ CANLI YÜKSEK AVUKAT ANKARA 2 1. EMRULLAH İŞLER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. AHMET İYİMAYA YÜKSEK AVUKAT 3. LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK MÜHENDİS 4. VEDAT BİLGİN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 5. AYDIN ÜNAL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL 7. MAHMUT SAMİ MALLI YÜKSEK MÜHENDİS 8. NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 9. AHMET BABA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 10. NURİ ELİBOL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 11. ADEM CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 12. SELİM CERRAH YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. BÜLENT YAĞMUR YÜKSEK AVUKAT 14. NESLİHAN CENK YÜKSEK MÜHENDİS ANTALYA 1. LÜTFİ ELVAN YÜKSEK EKONOMİST 2. MUSTAFA KÖSE YÜKSEK AVUKAT 3. HÜSEYİN SAMANİ YÜKSEK MÜHENDİS 4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER UZMANI 5. SENA NUR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT 6. İBRAHİM AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS 7. ATAY USLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 8. İBRAHİM TÜRKİŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 9. NEVİN KORKMAZ ZOR YÜKSEK AVUKAT 10. HAKKI BEŞKAZALI YÜKSEK AVUKAT 11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 12. İZZET YILMAZ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 13. MURTAZA TAMYÜREK ORTA YÖNETİCİ - KAMU 14. MUSTAFA AKDENİZ YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ ARDAHAN 1. ORHAN ATALAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. YUNUS BAYDAR YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ ARTVİN 1. İSRAFİL KIŞLA YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. VEDAT KİBAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR AYDIN 1. MEHMET SADIK ATAY YÜKSEK MÜHENDİS 2. ABDURRAHMAN ÖZ YÜKSEK AVUKAT 3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 4. MUSTAFA SAVAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 6. ERSİN ESENLİK YÜKSEK MÜHENDİS 7. CENGİZ ALTINTAŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN BALIKESİR 1. MAHMUT POYRAZLI YÜKSEK AVUKAT 2. SEMA KIRCI YÜKSEK DANIŞMAN 3. ALİ AYDINLIOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN 4. AYŞE KARDAŞ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ 5. KASIM BOSTAN YÜKSEK MEMUR 6. MEHMET BAYYİĞİT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 7. HİLAL DEMİRÖZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 8. MUSTAFA CANBEY YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR BARTIN 1. YILMAZ TUNÇ YÜKSEK AVUKAT 2. MUSTAFA YELKENCİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR BATMAN 1. ZİVER ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS 2. MEHMET EMİN EKMEN YÜKSEK AVUKAT 3. MURAT GÜNEŞTEKİN YÜKSEK MÜHENDİS 4. ADİLE GÜRBÜZ YÜKSEK AVUKAT BAYBURT 1. NACİ AĞBAL YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 2. BÜNYAMİN ÖZBEK YÜKSEK MÜHENDİS BİLECİK 1. HALİL ELDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS 2. RAMAZAN KURTULMUŞ ORTA EMEKLİ BİNGÖL 1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. ENVER FEHMİOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN 3. FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL BİTLİS 1. VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 2. EDİP SAFTER GAYDALI YÜKSEK EKONOMİST 3. FATİH KADİRİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS BOLU 1. ALİ ERCOŞKUN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. FEHMİ KÜPÇÜ YÜKSEK AVUKAT 3. MEHMET EMİN GÜZ YÜKSEK AVUKAT BURDUR 1. REŞAT PETEK YÜKSEK AVUKAT 2. İBRAHİM EKİCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 3. KAMİL ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL BURSA 1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU YÜKSEK DOKTOR 2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT 3. CEMALETTİN KANİ TORUN YÜKSEK DOKTOR 4. HÜSEYİN ŞAHİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. İSMET SU YÜKSEK AVUKAT 6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT 7. ÖNDER MATLI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 8. ZEKERİYA BİRKAN YÜKSEK AVUKAT 9. BENNUR KARABURUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 10. GÜRSEL DÖNMEZ YÜKSEK MEMUR 11. YÜKSEL YENİ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 12. NİHAT NASIR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 13. HARUN AKIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 14. AHMET KILIÇ YÜKSEK DANIŞMAN 15. OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT 16. HALİDE SERPİL ŞAHİN YÜKSEK ECZACI 17. CEMİLE YİĞİT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 18. SALİH BAŞPARMAK YÜKSEK EĞİTMEN ÇANAKKALE 1. BÜLENT TURAN YÜKSEK AVUKAT 2. İSMAİL KAŞDEMİR YÜKSEK AVUKAT 3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU YÜKSEK TEKNİKER 4. SEBAHATTİN GÜNER YÜKSEK AVUKAT ÇANKIRI 1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT 2. HÜSEYİN FİLİZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR ÇORUM 1. SALİM USLU ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. CAHİT BAĞCI YÜKSEK SOSYOLOG 3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT YÜKSEK ECZACI 4. AHMET SAMİ CEYLAN YÜKSEK MÜHENDİS DENİZLİ 1. NİHAT ZEYBEKCİ YÜKSEK İŞADAMI 2. MEHMET YÜKSEL YÜKSEK İŞADAMI 3. BİLAL UÇAR YÜKSEK AVUKAT 4. NURCAN DALBUDAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. OSMAN YÜCELİŞ YÜKSEK MÜHENDİS 6. EMİN OKKAYA YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ 7. PERAL ULUKÖY YÜKSEK ECZACI DİYARBAKIR 1. CEVDET YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT 2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA ÇİFTÇİ 3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA EMEKLİ 4. OYA ERONAT YÜKSEK MÜHENDİS 5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. ABDURRAHMAN KURT YÜKSEK MÜHENDİS 7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU ORTA ÇİFTÇİ 8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ YÜKSEK İKTİSATÇI 9. NETİCE ARSLAN ORTA ÖĞRETMEN 10. ALAATTİN PARLAK YÜKSEK SANATÇI 11. ABBAS BARIŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU DÜZCE 1. FARUK ÖZLÜ YÜKSEK MÜHENDİS 2. FEVAİ ARSLAN ORTA İŞADAMI 3. AYŞE KEŞİR YÜKSEK MÜŞAVİR EDİRNE 1. ŞEMSETTİN EMİR YÜKSEK 2. FATMA AKSAL YÜKSEK EKONOMİST 3. MUSTAFA OKUR İLK SERBEST/ÖZEL ELAZIĞ 1. ŞUAY ALPAY YÜKSEK AVUKAT 2. METİN BULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 3. SERPİL BULUT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 4. ÖMER SERDAR YÜKSEK AVUKAT ERZİNCAN 1. TALHA EROL DURMAZ YÜKSEK DOKTOR 2. SERKAN BAYRAM YÜKSEK AVUKAT ERZURUM 1. EFKAN ALA YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ 2. ADNAN YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT 3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU YÜKSEK EKONOMİST 4. İBRAHİM AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 5. ABDURRAHİM FIRAT YÜKSEK AVUKAT 6. ZAFER TARİKDAROĞLU YÜKSEK EĞİTMEN ESKİŞEHİR 1. NABİ AVCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. SALİH KOCA YÜKSEK MÜHENDİS 3. EMİNE NUR GÜNAY YÜKSEK EKONOMİST 4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 5. YETKİN TETİK ORTA SERBEST/ÖZEL 6. ALİ DEMİREL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL GAZİANTEP 1. MEHMET ŞİMŞEK YÜKSEK EKONOMİST 2. ABDULHAMİT GÜL YÜKSEK AVUKAT 3. ŞAMİL TAYYAR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 4. CANAN CANDEMİR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT 5. ABDULLAH NEJAT KOÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 6. MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 7. SERPİL KAVRAK YÜKSEK AVUKAT 8. ALİ ŞAHİN YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI 9. FİKRET MURAT TURAL YÜKSEK ÖĞRETMEN 10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY YÜKSEK MİMAR 11. MEHMET MENDERES KARADUMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER YÜKSEK MEMUR GİRESUN 1. TURHAN ALÇELİK YÜKSEK DOKTOR 2. ADEM TATLI YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ 3. MEHMET GELDİ YÜKSEK MÜHENDİS 4. HATİCE KOCAOĞLU YÜKSEK ECZACI GÜMÜŞHANE 1. KEMALETTİN AYDIN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. FERAMUZ ÜSTÜN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR HAKKARİ 1. OSMAN KIZILBAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 2. RÜSTEM ZEYDAN YÜKSEK DOKTOR 3. MEHMET ERTUŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR HATAY 1. ADEM YEŞİLDAL YÜKSEK AVUKAT 2. ORHAN KARASAYAR YÜKSEK MÜHENDİS 3. MEHMET ÖNTÜRK YÜKSEK İŞADAMI 4. MEHMET ALĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL 5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU YÜKSEK İKTİSATÇI 6. TÜLİN DURGUN YETİM YÜKSEK DOKTOR 7. İBRAHİM NACİ YAPAR YÜKSEK MÜHENDİS 8. MEHMET HACIOĞLU YÜKSEK ÇİFTÇİ 9. CANAN KAHRAMAN YÜKSEK MÜHENDİS 10. AHMET DEMİRTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS IĞDIR 1. FERDİ TURAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. CENGİZ ŞEYRAN YÜKSEK DANIŞMAN ISPARTA 1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ YÜKSEK EKONOMİST 2. RECEP ÖZEL YÜKSEK AVUKAT 3. İSMAİL ÖZDEMİR YÜKSEK BÜROKRAT 4. AYŞE USTA ORTA İŞKADINI İSTANBUL 1 1. İDRİS GÜLLÜCE YÜKSEK MÜHENDİS 2. MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT 3. EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 4. AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. OSMAN CAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. BERAT ALBAYRAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 7. İSMET UÇMA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 8. METİN KÜLÜNK YÜKSEK MÜHENDİS 9. RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 10. ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS 11. ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 12. MEHMET ALİ PULCU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 13. HASAN SERT YÜKSEK MÜHENDİS 14. HÜSEYİN YAYMAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 15. OSMAN BOYRAZ YÜKSEK MÜHENDİS 16. FAİK IŞIK YÜKSEK AVUKAT 17. HULUSİ ŞENTÜRK YÜKSEK MÜHENDİS 18. ŞEYMA DÖĞÜCÜ YÜKSEK AVUKAT 19. BİLAL TOPÇU YÜKSEK MUHASEBECİ 20. RABİA İLHAN YÜKSEK AVUKAT 21. FATMA VARANK YÜKSEK MİMAR 22. ADEM SEFER YÜKSEK MÜHENDİS 23. HURŞİT YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT 24. FAHRİ YASİN ŞENER YÜKSEK İKTİSATÇI 25. PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT 26. AYŞE KARTAL YÜKSEK MUHASEBECİ 27. MUSTAFA DEMİRAL YÜKSEK AVUKAT 28. MUSTAFA ÖZMEN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 29. ESMA ERSİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 30. ALİM ERDEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 31. COŞKUN KOÇ YÜKSEK ECZACI İSTANBUL 2 1. VOLKAN BOZKIR YÜKSEK DİPLOMAT 2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI YÜKSEK AVUKAT 3. EKREM ERDEM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 4. AZİZ BABUŞCU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA YÜKSEK MÜŞAVİR 6. ETHEM TOLGA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 7. ŞİRİN ÜNAL YÜKSEK ORDU MENSUBU 8. FATMA BENLİ YÜKSEK AVUKAT 9. HÜSEYİN BÜRGE YÜKSEK ÖĞRETMEN 10. SEVİM SAVAŞER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 11. HAYDAR ALİ YILDIZ YÜKSEK AVUKAT 12. MARKAR ESEYAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 13. OKTAY SARAL YÜKSEK MÜHENDİS 14. AHMET HALDUN ERTÜRK YÜKSEK DOKTOR 15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 16. AHMET HAMDİ ÇAMLI YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 18. İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 19. BEDRİ BAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL 20. İSMAİL ERGÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT 21. MEHMET ER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 22. PERİHAN TOĞAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 23. MUHARREM BALTACI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 24. REŞİDE YÜKSEL YÜKSEK DOKTOR 25. MAHMUT DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ YÜKSEK MÜHENDİS İSTANBUL 3 1. MUSTAFA ŞENTOP YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. ÖZLEM ZENGİN YÜKSEK AVUKAT 3. FEYZULLAH KIYIKLIK YÜKSEK AVUKAT 4. MEHMET MUŞ YÜKSEK EKONOMİST 5. MEHMET DOĞAN KUBAT YÜKSEK AVUKAT 6. TÜLAY KAYNARCA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 8. HARUN KARACA ORTA MUHASEBECİ 9. UĞUR IŞILAK ORTA SANATÇI 10. MUSTAFA YENEROĞLU YÜKSEK AVUKAT 11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS 12. MEHMET METİNER YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 13. HALİS DALKILIÇ YÜKSEK İKTİSATÇI 14. MAHMUT ÖVÜR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 15. YILDIZ SEFERİNOĞLU YÜKSEK AVUKAT 16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA YÜKSEK MÜHENDİS 17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 18. MEHMET BAYKAN YÜKSEK AVUKAT 19. RESUL KURT YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 20. BETÜL BİRER ORTA SERBEST/ÖZEL 21. ABDULLAH BAŞCI YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER YÜKSEK SAĞLIK GÖREVLİSİ 23. CELAL BABAYİĞİT YÜKSEK AVUKAT 24. HAKAN BAHADIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 26. YEŞİL AYTULUM TURUT ORTA SERBEST/ÖZEL 27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 28. ABDULLAH SADIKSOY YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 29. ARİF KALMAZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 30. FATMA NUR YAVUZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 31. FEVZİ DURMUŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR İZMİR 1 1. VEYSEL EROĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 3. CEMİL ŞEBOY YÜKSEK MİMAR 4. HÜSEYİN KOCABIYIK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 5. OZAN CEYHUN ORTA SERBEST/ÖZEL 6. NECİP NASIR YÜKSEK MÜHENDİS 7. CEMAL BEKLE YÜKSEK SOSYOLOG 8. MAHMUT ATİLLA KAYA YÜKSEK AVUKAT 9. BEDİHA TÜRKYILMAZ YÜKSEK DOKTOR 10. TALİP UZUN YÜKSEK MEMUR 11. KAZIM ERTEN YÜKSEK MEMUR 12. ÖMER SERTBAŞ YÜKSEK MÜHENDİS 13. GÜRBÜZ AKBULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU İZMİR 2 1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. NESRİN ULEMA YÜKSEK ECZACI 3. HAMZA DAĞ YÜKSEK AVUKAT 4. KEREM ALİ SÜREKLİ YÜKSEK AVUKAT 5. DURMUŞ BOZTUĞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. MEHMET BAYINDIR YÜKSEK DOKTOR 7. SAVCI SAYAN YÜKSEK EKONOMİST 8. NEŞE GÜRÇAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 9. TANSU KAYA YÜKSEK MÜHENDİS 10. BİLAL KIRKPINAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 11. ESRA ALADAĞ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 12. ALİ HADİM ORTA ÇİFTÇİ 13. MÜJDE ÇELİK ORTA SERBEST/ÖZEL KAHRAMANMARAŞ 1. MAHİR ÜNAL YÜKSEK BÜROKRAT 2. NURSEL REYHANLIOĞLU YÜKSEK ECZACI 3. VEYSİ KAYNAK YÜKSEK AVUKAT 4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR YÜKSEK İŞKADINI 5. MEHMET UĞUR DİLİPAK YÜKSEK MÜHENDİS 6. MEHMET İLKER ÇİTİL YÜKSEK DOKTOR 7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ YÜKSEK AVUKAT 8. İMRAN KILIÇ YÜKSEK İLAHİYATÇI KARABÜK 1. OSMAN KAHVECİ YÜKSEK MÜHENDİS 2. SEDAT NAMAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR KARAMAN 1. RECEP KONUK YÜKSEK ÖĞRETMEN 2. RECEP ŞEKER YÜKSEK DOKTOR KARS 1. MEHMET UÇUM YÜKSEK AVUKAT 2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY YÜKSEK DOKTOR 3. ENSAR ERDOĞDU YÜKSEK AVUKAT KASTAMONU 1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN YÜKSEK ECZACI 2. METİN ÇELİK YÜKSEK AVUKAT 3. ZAFER NALBANTOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS KAYSERİ 1. MEHMET ÖZHASEKİ YÜKSEK AVUKAT 2. AHMET DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 3. YAŞAR KARAYEL YÜKSEK MÜŞAVİR 4. KEMAL TEKDEN YÜKSEK DOKTOR 5. HAVVA TALAY ÇALIŞ YÜKSEK DOKTOR 6. HALİL ERGEN YÜKSEK MEMUR 7. İSMAİL TAMER YÜKSEK DOKTOR 8. AVŞAR ASLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 9. AYDIN KALKAN YÜKSEK ÖĞRETMEN KIRIKKALE 1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ 2. RAMAZAN CAN YÜKSEK AVUKAT 3. ABDULLAH ÖZTÜRK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL KIRKLARELİ 1. HAMDİ IRMAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. VOLKAN GÖÇ YÜKSEK MÜHENDİS 3. AYTAÇ AKSOY YÜKSEK MÜHENDİS KIRŞEHİR 1. SALİH ÇETİNKAYA YÜKSEK AVUKAT 2. HACI TURAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR KİLİS 1. REŞİT POLAT YÜKSEK ECZACI 2. AHMET SALİH DAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR KOCAELİ 1. FİKRİ IŞIK YÜKSEK ÖĞRETMEN 2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 3. ZEKİ AYGÜN YÜKSEK MÜHENDİS 4. İLYAS ŞEKER YÜKSEK MÜHENDİS 5. MEHMET AKİF YILMAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN 6. CEMALETTİN KAFLI YÜKSEK AVUKAT 7. SAMİ ÇAKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 8. AYŞE MÜGE OLŞEN YÜKSEK ECZACI 9. HALİT ÇOKAN YÜKSEK AVUKAT 10. YALÇIN COŞTUR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 11. YAHYA COŞKUN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR KONYA 1. AHMET DAVUTOĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. MUSTAFA BALOĞLU YÜKSEK DOKTOR 3. HÜSNÜYE ERDOĞAN YÜKSEK DOKTOR 4. ZİYA ALTUNYALDIZ YÜKSEK MÜSTEŞAR 5. MUHAMMET UĞUR KALELİ ORTA YÖNETİCİ - KAMU 6. LEYLA ŞAHİN USTA YÜKSEK DOKTOR 7. MEHMET BABAOĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 8. ABDULLAH AĞRALI YÜKSEK DOKTOR 9. HALİL ETYEMEZ YÜKSEK EĞİTMEN 10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK YÜKSEK PİSİKOLOG 11. HACI AHMET ÖZDEMİR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 12. ÖMER ÜNAL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. MUSTAFA KAYA YÜKSEK MEMUR 14. ÖMER FARUK KANIK YÜKSEK MÜHENDİS KÜTAHYA 1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI YÜKSEK MÜHENDİS 2. VURAL KAVUNCU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 3. İSHAK GAZEL YÜKSEK AVUKAT 4. AHMET TAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR MALATYA 1. ÖZNUR ÇALIK YÜKSEK ECZACI 2. TAHA ÖZHAN YÜKSEK MÜŞAVİR 3. MUSTAFA ŞAHİN YÜKSEK EĞİTMEN 4. NURETTİN YAŞAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. BÜLENT TÜFENKCİ YÜKSEK AVUKAT 6. BAYRAM TAŞKIN YÜKSEK AVUKAT MANİSA 1. RECAİ BERBER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 2. UĞUR AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 3. SELÇUK ÖZDAĞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 4. MURAT BAYBATUR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 5. ŞULE TUNALI YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 6. İSMAİL BİLEN YÜKSEK AVUKAT 7. MUSA YILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 8. GÜZİDE İÇEN KASAP YÜKSEK MİMAR 9. BİLAL TEMEL YÜKSEK AVUKAT MARDİN 1. ORHAN MİROĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN 2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY YÜKSEK ECZACI 3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. ABDULLAH ERİN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 5. CENGİZ DEMİRKAYA YÜKSEK EĞİTMEN 6. MEHMET EMİN DENİZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL MERSİN 1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK YÜKSEK ECZACI 2. YILMAZ TEZCAN YÜKSEK DOKTOR 3. MUHSİN KIZILKAYA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 4. ZEYNEP GÜL YILMAZ YÜKSEK AVUKAT 5. İBRAHİM GÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 6. ARİF YILDIRIM YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 7. MEHMET EMİN KAPLAN YÜKSEK AVUKAT 8. PINAR NAR YÜKSEK AVUKAT 9. CEMAL BALKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 10. ABDULLAH KUZ YÜKSEK ÖĞRETMEN 11. MEHMET TAŞKIRAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR MUĞLA 1. HASAN ÖZYER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 2. HASAN KÖKTEN YÜKSEK MÜHENDİS 3. ELVAN GÖÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. MEHMET YAVUZ DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 5. MUHİTTİN KAYABAŞ YÜKSEK MÜHENDİS 6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR MUŞ 1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK YÜKSEK MÜHENDİS 2. ABDULSELAM ER YÜKSEK EĞİTMEN 3. HALİS SALTIK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR NEVŞEHİR 1. MUSTAFA AÇIKGÖZ YÜKSEK ECZACI 2. MURAT GÖKTÜRK YÜKSEK AVUKAT 3. EBUBEKİR GİZLİGİDER YÜKSEK AVUKAT NİĞDE 1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ 2. ERDOĞAN ÖZEGEN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 3. YAŞAR ATAÇ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR ORDU 1. NUMAN KURTULMUŞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. OKTAY ÇANAK YÜKSEK AVUKAT 3. İHSAN ŞENER YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN YÜKSEK AVUKAT 5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR OSMANİYE 1. SUAT ÖNAL YÜKSEK MÜHENDİS 2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 3. MEHMET SARI YÜKSEK EMEKLİ 4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ YÜKSEK AVUKAT RİZE 1. HASAN KARAL YÜKSEK İLAHİYATÇI 2. HİKMET AYAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 3. OSMAN AŞKIN BAK YÜKSEK MÜHENDİS SAKARYA 1. AYŞENUR İSLAM YÜKSEK ÖGRETİM ÜYESİ 2. MUSTAFA İSEN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 3. ALİ İHSAN YAVUZ YÜKSEK AVUKAT 4. RECEP UNCUOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS 5. ALİ İNCİ YÜKSEK ÖĞRETMEN 6. RECEP HACIEYÜPOĞLU YÜKSEK AVUKAT 7. BİLGEHAN DOĞRU YÜKSEK DOKTOR SAMSUN 1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ 2. AHMET DEMİRCAN YÜKSEK DOKTOR 3. FUAT KÖKTAŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. ÇİĞDEM KARAASLAN YÜKSEK MİMAR 5. HASAN BASRİ KURT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 6. KAMURAN ÖZDEN YÜKSEK MÜSTEŞAR 7. YILMAZ HOCAOĞLU YÜKSEK AVUKAT 8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL YÜKSEK MÜHENDİS 9. ADEM TUNCER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR SİİRT 1. YASİN AKTAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. HAŞİM TAŞKIRAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 3. ALİ İLBAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR SİNOP 1. CENGİZ TOKMAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. NAZIM MAVİŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL SİVAS 1. İSMET YILMAZ YÜKSEK AVUKAT 2. HİLMİ BİLGİN YÜKSEK AVUKAT 3. SELİM DURSUN YÜKSEK MÜHENDİS 4. ADEM YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT 5. YALÇIN ÖZDEMİR YÜKSEK SERBEST / ÖZEL ŞANLIURFA 1. NUREDDİN NEBATİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK ÇİFTÇİ 3. SEYİT EYYÜPOĞLU ORTA ÇİFTÇİ 4. MAZHAR BAĞLI YÜKSEK SOSYOLOG 5. HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. HAMİDE SÜRÜCÜ YÜKSEK MÜHENDİS 7. AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK DOKTOR 8. MEHMET AKYÜREK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 9. MAHMUT KAÇAR YÜKSEK MÜHENDİS 10. YUSUF EĞİLMEZ YÜKSEK AVUKAT 11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ YÜKSEK PİSİKOLOG 12. ABDULLAH YEŞİL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR ŞIRNAK 1. ARSLAN TATAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. ADNAN ŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL 3. LEZGİN ADIYAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. RİZGİN BİRLİK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR TEKİRDAĞ 1. MUSTAFA YEL YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ 2. AYŞE DOĞAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 3. METİN AKGÜN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. EYÜP KANAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 5. HAKAN SUNAL YÜKSEK DOKTOR 6. AHMET ÜZGÜN YÜKSEK ÖĞRETMEN TOKAT 1. COŞKUN ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. CELİL GÖÇER YÜKSEK DOKTOR 3. FATMA GAYE GÜLER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 4. FATİH AKGÜN YÜKSEK AVUKAT 5. MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT TRABZON 1. SÜLEYMAN SOYLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 2. MUHAMMET BALTA YÜKSEK MÜHENDİS 3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU YÜKSEK AVUKAT 4. ADNAN GÜNNAR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 5. NİHAT TOSUN YÜKSEK DOKTOR 6. SALİH CORA YÜKSEK AVUKAT TUNCELİ 1. MEHMET TUNÇ YÜKSEK MÜHENDİS 2. ALİ ULVİ SEYREK YÜKSEK AVUKAT UŞAK 1. MEHMET ALTAY YÜKSEK AVUKAT 2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN YÜKSEK MİMAR 3. HÜSEYİN KESKİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR VAN 1. BURHAN KAYATÜRK YÜKSEK MÜHENDİS 2. ÖMER ÇAHA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 3. NAHİDE HAKAN YÜKSEK AVUKAT 4. FARUK ALPASLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. HAMDULLAH ŞEVLİ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. ÖZGE BURAK DEGER YÜKSEK EĞİTMEN 7. YAKUP ALADAĞ YÜKSEK ÖĞRETMEN 8. NİZAMETTİN AĞAR YÜKSEK MÜŞAVİR YALOVA 1. FİKRİ DEMİREL YÜKSEK ÖĞRETMEN 2. MEHMET DEMİRHAN ORTA SERBEST/ÖZEL YOZGAT 1. ABDULKADİR AKGÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 2. ERTUĞRUL SOYSAL YÜKSEK DOKTOR 3. YUSUF BAŞER YÜKSEK AVUKAT 4. İSKENDER MİNAR YÜKSEK AVUKAT ZONGULDAK 1. HÜSEYİN ÖZBAKIR YÜKSEK SAVCI 2. FARUK ÇATUROĞLU YÜKSEK EKONOMİST 3. ÖZCAN ULUPINAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 4. EMİNE ÇİFT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. AKIN KAYMAK YÜKSEK EKONOMİST İŞTE İL İL CHP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET ANKARA 1. BÖLGE 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ İSTANBUL 1. BÖLGE 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS İSTANBUL 2. BÖLGE 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE EKONOMİST 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN İSTANBUL 3. BÖLGE 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 5 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT 9 MEHMET BEKAROĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST İZMİR 1. BÖLGE 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST İZMİR 2. BÖLGE 1 ZEYNEP ALTIOK ÜNİVERSİTE YAZAR 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ 5 AYTUN ÇIRAY ÜNİVERSİTE DOKTOR 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA LİSE SANAYİCİ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR 2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI 7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 3 CANDAN EYÜBOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 2 HAYDAR GÖLBAŞI YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ 3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 5 İSMAİL ŞAHİN ÜNİVERSİTE AVUKAT ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI 5 İSMAİL BAHÇACI ÜNİVERSİTE EMEKLİ 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST UŞAK 1 ÖZKAN YALIM LİSE SERBEST 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT İŞTE İL İL MHP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ ADANA 1 MEVLÜT KARAKAYA 2 MUHARREM VARLI 3 SEYFETTİN YILMAZ 4 ABDULKADİR YUVALI 5 ALİ AYDIN 6 ALİ DEMİR 7 DEMET ÇARDAK 8 SİNAN GÜL 9 MEHMET ALİ ARSLAN 10 ADEM GÜNDOĞAN 11 NESLİHAN UZUN 12 İSA AYANOĞLU 13 AYLA EMRAHOĞLU 14 BURAK YİĞENOĞLU ADIYAMAN 1 RECEP KILIÇ 2 EMİN ACAR 3 REMZİYE YAVUZ 4 AHMET KARA AFYON 1 MEHMET PARSAK 2 AZİZ ASLAN 3 FATİH ÇETİNKAYA 4 İSMAİL ELİBOL 5 ABDİL DEMİRAL AĞRI 1 MUSTAFA ÖRÜ 2 BİLAL YAŞAR 3 MURAT ÇİFTÇİ 4 MEHMET YILDIRIM AMASYA 1 MEHMET SARI 2 SADIK ASLAN 3 TURAN GÜRDOĞAN ANKARA 1. BÖLGE 1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ 2 ZÜHAL TOPÇU 3 MUSTAFA ERDEM 4 ERKAN HABERAL 5 NEVZAT AYPEK 6 BİRCAN AKYILDIZ 7 SULTAN GÜNDÜZ 8 AYŞE SİBEL ERSOY 9 İBRAHİM ÇİFTÇİ 10 AYTAÇ ÖZEL 11 ESİN GÜREL 12 ŞENER BEŞİROĞLU 13 ŞAHİN ÖNALAN 14 UMUTCAN GÜNER KAYA 15 ALİ KELEŞ 16 ÜLKÜ GÖK GÜVEN 17 PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY 18 İBRAHİM KUŞ ANKARA 2. BÖLGE 1 ŞEFKAT ÇETİN 2 MUSTAFA MİT 3 HAMİT AYANOĞLU 4 YAŞAR YILDIRIM 5 MEHMET DAMAR 6 GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN 7 MEHMET ALİ TANRIVERDİ 8 ALPARSLAN SUCU 9 TAYFUN ÜNAL 10 MELTEM HATİCE ULUÇ 11 HİKMET DURGUT 12 TÜMER ZEYTİN 13 FATİH GÖZÜM 14 BAYRAMALİ TEMİZER ANTALYA 1 MEHMET GÜNAL 2 AHMET SELİM YURDAKUL 3 TARKAN AKILLI 4 ADEM USLU 5 CAFER UYAR 6 CENGİZHAN GÖKÖZ 7 TOLGA ALICI 8 GÖKHAN KURŞUNLU 9 METİN ÖZKAN 10 MUSTAFA ALPEREN EROL 11 NEŞE GÜL 12 HASAN BÖLÜCEK 13 GÜRAY PARLAK 14 TURGUT BUCAK ARTVİN 1 MUHAMMET ALTUNAL 2 RAFET ABAY AYDIN 1 ALİ UZUNIRMAK 2 HAYRİ GÜLEÇ 3 HÜSEYİN KARAGÖZ 4 DENİZ DEPBOYLU 5 FEVZİ KÖSE 6 HİLMİ BOLATOĞLU 7 KADRİ DÜLGER BALIKESİR 1 İSMAİL OK 2 RECEP ÇETİN 3 RAFET ÇETİNEL 4 MEHMET DURAN 5 ADNAN ÇELEBİ 6 MEHMET AĞAR 7 TUNCAY KILIÇ 8 KEMAL GİRGİN BİLECİK 1 BAHATTİN ŞEKER 2 HÜSEYİN ŞENSOY BİNGÖL 1 HASAN KIZILBOĞA 2 RAGIP TÜMEN 3 MUHİTTİN SATIK BİTLİS 1 METİN TAŞDEMİR 2 ARİF ÖZER 3 MELİHŞAH BUDAK BOLU 1 ŞÜKRÜ GÜLEZ BURDUR 1 ALPARSLAN AHMET DURSUN 2 ALİ İSRA GÜNGÖR 3 METİN IŞILDAR BURSA 1 İSMET BÜYÜKATAMAN 2 KADİR KOÇDEMİR 3 TEVFİK TOPÇU 4 FEVZİ ZIRHLIOĞLU 5 FİKRET FİDAN 6 HASAN TOKTAŞ 7 ALİ HAYRİ OZAN 8 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU 9 HATİCE DENİZ 10 ÇETİN ELMAS 11 YUSUF TURAN 12 GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ 13 TİMUR ÖZDEMİR 14 ZAFER KARAKILIÇ 15 YÜKSEL OKUMUŞ 16 LEVENT ÇELİK 17 ENGİN ER 18 SAKİN KÖSEOĞLU ÇANAKKALE 1 İBRAHİM KÜRŞAT TUNA 2 ENVER KOÇ 3 SERDAR CAN 4 GÜNAY UÇAR ÇANKIRI 1 RECEP DUMANLI 2 FEHMİ BÖLÜKBAŞI ÇORUM 1 VAHİT KAYRICI 2 AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ 3 SAMİ ÇAM 4 ALİ AKCAN DENZİLİ 1 EMİN HALUK AYHAN 2 CAFER BİRTÜRK 3 ÜMİT BAHTİYAR 4 İSMAİL YARIMCA 5 ZAFER KAPLAN 6 MEHMET FEVZİ YENİÇERİ 7 ŞULE TÜRKASLAN DİYARBAKIR 1 MEHMET TEYYAR KARAKOÇ 2 AYŞE ÖNEN 3 FEVZİ YİĞİTKAN 4 HASAN ÖZMEN 5 RECEP DONAT 6 MEHMET İDRİS 7 ÖMER BOZKAYA 8 ŞEYHMUS BİLİCİ 9 MEHMET İÇLİ EDİRNE 1 GÜRSEL ŞİMŞEK 2 ŞENNUR YILDIRIM ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER 2 ABDURRAHMAN KIZGIN 3 MESUT AKSAN 4 MEHMET KARACA ERZİNCAN 1 ÜMİT ÖZKÖR 2 MUTLU ÖZDEMİR ERZURUM 1 KAMİL AYDIN 2 ERTÜRK ÇİMEN 3 ZEKAİ KAYA 4 SEYFULLAH HIZARCI 5 ÖMER DURUR 6 GÖKHAN ARSLAN ESKİŞEHİR 1 RUHSAR DEMİREL 2 KAYIHAN ÇAĞLAR 3 MUSTAFA KEMAL TEKİN 4 EMİNE EDİZGİL 5 TİMUR FARUK YATMAZ 6 AHMET MUHAMMED HIZLAN GAZİANTEP 1 ÜMİT ÖZDAĞ 2 ERTUĞRUL TOLGA ORHAN 3 SERVET DEMİR 4 FEVZİ KOÇOĞLU 5 SERMET ATAY 6 HÜSEYİN CÜNEYT AYATA 7 ÖMER OĞUZ 8 KENAN ÇAKIR 9 MEHMET DEMİR 10 ÖMER YILMAZ 11 MEZİNE SIRAKAYA 12 SERDAR ÖNEL GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM 2 ALİ KARADENİZ 3 BORA KILIÇ 4 HASAN YILMAZ GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA CANLI 2 HACI MURAT BAL HAKKARİ 1 MEHMET AYHAN GÜNAYDIN 2 ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL 3 BARIŞ CENGİZBAY HATAY 1 ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN 2 CELALETTİN YAVUZ 3 METE ASLAN 4 MEHMET AKİF TERZİ 5 İBRAHİM GÜL 6 HÜSEYİN BAĞRIYANIK 7 MEHMET BİÇER 8 FERHAT KÜÇÜKLER 9 SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ 10 ALPARSLAN ATEŞ ISPARTA 1 NURİ OKUTAN 2 HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI 3 AHMET ZİYA NUHOĞLU MERSİN 1 OKTAY ÖZTÜRK 2 BAKİ ŞİMŞEK 3 ALİ ÖZ 4 MEHMET KARA 5 TOLGA ARSLAN 6 GÜRCAN KASAP 7 ALİ YÜCELEN 8 NİHAT ÖZEN 9 MEHMET ALİ GÖKMEN 10 ALİ RIZA BOZKURT 11 ÖZGÜR ÖZCAN İSTANBUL 1. BÖLGE 1 EDİP SEMİH YALÇIN 2 İZZET ULVİ YÖNTER 3 UYGAR SUPHİ AKTAN 4 AHMET TURGUT 5 ALPER ÇAĞRI YILMAZ 6 MEHMET KILIÇ 7 MEHMET HANEFİ BOSTAN 8 BAYBORA CİHAN KAHVECİ 9 RASİM ACAR 10 NİHAL AĞCA 11 SABRİ ŞENEL 12 ALPER KAAN BORAN 13 DURSUN ÇOLAK 14 ZEKİ BULUT 15 İSMAİL HAKKI ALTUN 16 UMUR ARIKAN 17 BÜLENT BUZ 18 ABDULLAH AKKAYA 19 AHMET ŞAHİN 20 HASAN TÜFEKÇİ 21 İSMET KOÇAK 22 REZZA NESLİHAN VURAL BALCI 23 SEMA BARLIN 24 AYDIN İŞKUR 25 BAHRİ BİLALOĞLU 26 ASLI ERGÜN 27 ÖMER FARUK EKŞİ 28 FATİH ERYILMAZ 29 BAŞAR ÜNAL 30 EKREM DÜZGÜN 31 EMİNE SAADET KARLIBEL İSTANBUL 2. BÖLGE 1 EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU 2 CELAL ADAN 3 MURAT BAŞESGİOĞLU 4 ABDUL AHAT ANDİCAN 5 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU 6 MEHMET ASLAN 7 BAŞBUĞ PINARBAŞI 8 ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL 9 FETİ YILDIZ 10 FÜSUN KAYAN ARDAMAN 11 GÜLRU VARDAR 12 AHMET ÖZYÜREK 13 ALİ DERİNDAĞ 14 MAHMUT MERT ERSİN 15 ALAADDİN ULUDAĞ 16 MUHAMMET EMİN ÖZKURT 17 CAN ALİ AKSU 18 NURETTİN ATALAY 19 NURHAN TOĞUÇ 20 FETİH AHMET ALPASLAN 21 OSMAN BÜYÜKKAYA 22 SEVGİ VARDARLI İNAL 23 MESUT CAN PAKOVA 24 OSMAN KAYGI 25 METİN KILIÇ 26 MUSTAFA YILMAZ İSTANBUL 3. BÖLGE 1 MERAL AKŞENER 2 ATİLA KAYA 3 İSMAİL FARUK AKSU 4 ARZU ERDEM 5 FUAT ÇAKIROĞLU 6 MEHMET MÜFTÜOĞLU 7 ERDEM KARAKOÇ 8 MURAT TÜRKMEN 9 HAYATİ ARKAZ 10 AYŞE BIÇAK 11 ALPASLAN ALPASLAN AKARSU 12 AHMET SAVAŞ ÇOLAK 13 BAHATTİN ŞENGÜL 14 IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER 15 FAZLI YURDABAK 16 VOLKAN YILMAZ 17 HALİT TUNA 18 CELAL KARAPINAR 19 İSA İLYASOĞLU 20 GÖKHAN YAMANER 21 MESUT YILDIRIM 22 TAHİR PAK 23 HAKAN ÇORAK 24 BÜNYAMİN ÇİFTÇİ 25 AYTEKİN HORASAN 26 SEVİNÇ GÜMÜŞ 27 SERDAR ÖKTEM 28 DİDEM KARATAŞ 29 KAMİL AKSU 30 EKREM SARISOY 31 MERRİN HASİPOĞLU İZMİR 1. BÖLGE 1 OKTAY VURAL 2 ASLAN SAVAŞAN 3 SENEM KILIÇ 4 RECEP KÖK 5 SALAHATTİN ŞAHİN 6 FİGEN TOSUNOR 7 ALİ ONAR 8 HALİT DALGIÇ 9 HASAN ZEREK 10 NACİ DÜZ 11 DOĞAN VAROL 12 HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER 13 LÜTFİ KILIÇ İZMİR 2. BÖLGE 1 AHMET KENAN TANRIKULU 2 MURAT KOÇ 3 SÜEDA NESLİHAN ÇELİK 4 MURAT TAŞER 5 YALÇIN KOÇYİĞİT 6 HATİCE BÖLÜK 7 SERDAR MERSİN 8 MEHMET SALİH KADIOĞLU 9 TAŞKIN IŞIK 10 RECEP AKAN 11 SUAVİ TUNCAY 12 NURİ ÇİFTÇİ 13 TAHSİN KAYA KARS 1 TANER GÖKÇE 2 MUHARREM YILDIZ 3 YAŞAR AĞSU KASTAMONU 1 EMİN ÇINAR 2 HAYATİ HAMZAOĞLU 3 HAKAN ÇETİN KAYSERİ 1 YUSUF HALAÇOĞLU 2 ALİ KİLCİ 3 SÜLEYMAN KORKMAZ 4 MUSTAFA ALKAN 5 METİN SOYLU 6 MEHMET ÖZMEN 7 ESER TÜRKİSTANLI SAKA 8 METE TAŞTAN 9 SEVİM KOÇYİĞİT KIRKLARELİ 1 DERYA BULUT 2 AYDIN ÇETİNER 3 GÖKSEL OKUMUŞ KIRŞEHİR 1 CEMİL YILDIRIM TÜRK 2 MUSTAFA ERKAL KOCAELİ 1 SAFFET SANCAKLI 2 LÜTFÜ TÜRKKAN 3 HİLAL ELMAS 4 RIZA AĞDAĞ 5 RUHİ ÇAVDAR 6 KEMAL KÖSE 7 NURDOĞAN KAÇAR 8 İLHAN TAN 9 SÜLEYMAN PEKİN 10 DİJLE AKIN 11 AHMET YEŞİL KONYA 1 MUSTAFA KALAYCI 2 MUSTAFA SAİT GÖNEN 3 SÜLEYMAN ŞENOL 4 HÜSEYİN OPRUKÇU 5 SEVİL SARGIN 6 ZÜHAL EKİCİ 7 ALPER GEDİK 8 BULDUK ÖZDEMİR 9 FARUK SONKAYA 10 HALİL AYHAN 11 ŞÜKRÜ PORTAKAL 12 HALİL AÇIL 13 OSMAN NURİ ATÇEKEN 14 TEMMUZ ŞEMİN KÜTAHYA 1 ALİM IŞIK 2 HÜSEYİN BALİ 3 ÖNDER KICIROĞLU 4 EROL ALPERTÜRK MALATYA 1 ARİF YILDIZ 2 HAKAN YILMAZ 3 GÜZÜN KOÇAK 4 ÜBEYT AKÇİN 5 HAKAN KALKAN 6 MEHMET ALİ ÖZPOLAT MANİSA 1 ERKAN AKÇAY 2 ZEYNEL BALKIZ 3 HASAN ERYILMAZ 4 YAŞAR COŞKUN 5 MEHMET MEMİŞ 6 OSMAN OKTAY 7 MEHMET CEM ÇÖLLÜ 8 GALİP KARAGÖZLER 9 CEMAL MURAT ERİM KAHRAMANMARAŞ 1 FAHRETTİN OĞUZ TOR 2 SEFER AYCAN 3 HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU 4 EJDER ORUÇ 5 FEHMİ KİRAZ 6 FARUK ATLI 7 ŞULE ARIKAN 8 HASAN SEYİTHANOĞLU MARDİN 1 FİKRİ YAZAN 2 DURAMETTİN MENGÜÇ 3 ERKAN AYDIN 4 HAYATİ ÜNAL 5 ERCAN BÜKÜLMEZ 6 TAYFUN TOPAK MUĞLA 1 MEHMET ERDOĞAN 2 PEYAMİ CİNAS 3 ASIM BAŞARAN 4 RAMAZAN KIVRAK 5 FERAT YÜKSEL 6 ARİF ZİYA KELOĞLU MUŞ 1 ABDURRAHMAN GÜMÜŞ 2 TARKAN DEDE 3 FATMA YILDIRIM NEVŞEHİR 1 MEHMET VAROL 2 SAİT YÜKSEL 3 MUSTAFA UĞUR NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM 2 MURAT IŞIKLI 3 HAKAN ER ORDU 1 CEMAL ENGİNYURT 2 MURAT KAÇAK 3 HAKAN YAKIŞAN 4 ALİ İHSAN AYDIN 5 FARUK KÜTÜK RİZE 1 OSMAN CEM KAZMAZ 2 ÖMER ÖKTEN 3 EROL KABAOĞLU SAKARYA 1 ZİHNİ AÇBA 2 ORHAN ÜNVER 3 ALİ RIZA ACARTÜRK 4 HÜSAMETTİN ATASEVER 5 İSMAİL KAMİL DOĞANCI 6 GÖKHAN TAŞDEVİREN 7 SERDAR ÇAKAN SAMSUN 1 ERHAN USTA 2 HÜSEYİN EDİS 3 AKIN ÜNER 4 MUSTAFA KESKİN 5 PINAR KILINÇ 6 OSMAN TEBER 7 KEMAL BOSTANCI 8 MEHMET AYHAN ACAR 9 AYTEN BAŞKAN YÜKSEL SİİRT 1 ABDULLAH BAYRAM 2 BEŞİR SEVİNÇ 3 ERHAN ÖZGEN SİNOP 1 MUSTAFA MEFTUN ÇAĞLAR 2 RAHMİ ÖZTÜRK SİVAS 1 CELAL DAĞGEZ 2 OĞUZ ÖZDEMİR 3 MUAMMER DEMİRCİ 4 HAMİT ÖZKAN 5 KADİR EĞRİ TEKİRDAĞ 1 BÜLENT BELEN 2 HAKAN ÖZGÜL 3 KAMİL GÜNAY 4 ARİF YALÇIN 5 İSMET FIÇICI 6 MUHAMMER VAROL TOKAT 1 ABDURRAHMAN BAŞKAN 2 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT 3 YÜCEL BULUT 4 MUSTAFA AFŞİN ÜNVERDİ 5 KÜBRA SEVER TAŞKIRAN TRABZON 1 KORAY AYDIN 2 YAVUZ AYDIN 3 HÜSEYİN ÖRS 4 HASAN AKYÜZ 5 HASAN SUİÇMEZ 6 HİKMET YILMAZ TUNCELİ 1 NAMIK DURSUN 2 HIDIR BUDAK ŞANLIURFA 1 İBRAHİM ÖZYAVUZ 2 İSMAİL BAĞIŞ 3 MEHMET AYHAN 4 MEHMET AKDENİZ 5 MUSTAFA ÇİFTÇİ 6 MURAT KAÇAK 7 İSMAİL AKBULUT 8 ŞERMİN ATAŞ 9 İSMAİL TAŞ 10 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ 11 MAHMUT SUBAŞI 12 MUSTAFA REMZİ KARATAŞ UŞAK 1 DURMUŞ YILMAZ 2 GÖKHAN ÖZOĞUL 3 MUHAMMET GÜR VAN 1 GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU 2 YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU 3 NECDET ÖZTÜRKÇÜ 4 ÜMİT AKDAĞ 5 MUSTAFA ALKOÇ 6 CENGİZ ÇETİNÖZ 7 EBRU BERKÖZ KARACA 8 ÖMER KURTBEYOĞLU YOZGAT 1 SADİR DURMAZ 2 MEHMET ALİ ÇAKIR 3 SEYİT YÜCEL 4 YUSUF MERTOĞLU ZONGULDAK 1 ZEKİ ÇAKAN 2 YAVUZ ERKMEN 3 AHMET EMRE BAYRAMOĞLU 4 ŞEYMA ELMAS SONGÜR 5 MERAL DEMİRBAŞ AKSARAY 1 TURAN YALDIR 2 MUSTAFA TUĞRUL KARACAER 3 KILIÇASLAN EKİN BAYBURT 1 KARABEY KADRİ KARAOĞLU 2 TAMER KAYAALP KARAMAN 1 MEHMET URAL 2 MEHMET ALAGÖZ KIRIKKALE 1 SEYİT AHMET GÖÇER 2 HALİL ÖZTÜRK 3 MERİH KARAYOL BATMAN 1 TURAN AYTEK ÖNALP 2 EDİP AÇIK 3 SAMİ BİÇER 4 CEMİL GÜZEL ŞIRNAK 1 MEHMET DUYGULU 2 NİZAR ZEYREK 3 SULTAN SEMRA ARSLAN 4 GÜNDÜZ ÖKTEN BARTIN 1 SEZAİ BİLGİN 2 ORHAN ÖLÇEK ARDAHAN 1 BÜLENT ULUTAŞ 2 ÖMER TEKOĞULLARI IĞDIR 1 İSA YAŞAR TEZEL 2 SEFER KARAKOYUNLU YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL 2 AHMET GENÇTÜRK KARABÜK 1 DURMUŞ YALÇIN 2 AYHAN AKBAŞ KİLİS 1 MUSTAFA YÜN 2 MEHMET EMİN ERTUĞRUL OSMANİYE 1 DEVLET BAHÇELİ 2 RUHİ ERSOY 3 ELİF LOĞOĞLU 4 MEHMET VURAL DÜZCE 1 ABDULLAH DANIŞMAZ 2 SUAT KONUK 3 DEMET GÜNDAY İŞTE İL İL HDP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ ADANA RIDVAN TURAN MERAL DANIŞ BEŞTAŞ VEDAT ÖZKAN BEYHAN GÜNYELİ TUGAY BEK HATİCE KAVRAN BARIŞ KARABIYIK FERİDE PEYNİRCİ İSMAİL BAŞARAN NEFİSE BALYEMEZ REŞİT ERTAŞ KADER DUMAN HIDIR KOLUMAN FEYRUZE GÜMÜŞ ADIYAMAN BEHÇET YILDIRIM YASİN TAHTA AYTEN YILMAZ FERHAT TEMEL BİRSEN TUNÇ AFYONKARAHİSAR REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ CAVİDAN NİZAMOĞLU MUSTAFA KOÇER MÜGE YAMANYILMAZ AĞRI LEYLA ZANA BERDAN ÖZTÜRK DİRAYET TAŞDEMİR MEHMET EMİN İLHAN AKSARAY BİRCAN DUMAN İSMAİL DOYGUN AMASYA ÇİĞDEM ATALAY NURETTİN ALKAN MUSTAFA IRMAK ANKARA 1. BÖLGE SIRRI SÜREYYA ÖNDER SERKAN ÖZKAN SONGÜL EROL ABDİL PERİHAN KİRAZ FİRDEVS KANTAR CELAL DEMİR ZELAL DENİZ DEMİR MEHMET TEKİN OKAY İSMİHAN SARIATEŞ BURCU YILDIRIM BÜLENT DURUKAN NURSEL GÜVENDİR EMİN ÇARBOĞA SÜNDÜZ KELEŞ HÜSEYİN ATEŞ AHMET DEMİREL NAZİK KILIÇ ABDULKANİ TATLISU ANKARA 2. BÖLGE MAHMUT MENDUH UYAN GÜLSEN ÜLKER AYDIN ÇUBUKÇU NURSEL ÖZTÜRK REMZİYE GÜÇLÜ İSMET YALÇINKAYA İLKNUR YILMAZ KAMBER ATEŞ MEHTAP ÖZKAN DELİDUMAN ORHAN ÇELEBİ MÜNİBE KOÇ GÜLİSTAN AYDOĞDU ŞERİF OTİ DİLEK ERTÜRK ANTALYA SARUHAN OLUÇ DENİZ YILDIRIM NURAY ERÇAĞAN HADİ CİN AYSEL İBİLİ İSHAK KAHRAMAN GÜLKIZ TÜRK DOĞAN ATALAY METE İLKİN MANYA HASAN KIYAFET LEYLA RUKEN YOLCU SAVAŞ SEZGİN SONGÜL ŞARKLI ARDAHAN TAŞKIN AKTAŞ ARZU MOCO ARTVİN RECEP DEMİRCİ CELAL OSMANAĞAOĞLU AYDIN FİLİZ KOÇALİ MUZAFFER YÖNDEM SEVAY AKKAN AÇICI NAZLİ BOZA KİBAR MAHMUT NACAR DERVİŞ PEKER AYFER DEMİRER BALIKESİR CEFER ÇELİK BEDRİ ARIK ESENGÜL BEŞLİ A.ZEKİ AÇIKGÖZ AYŞE IŞIK ŞUAYİP ÇETİN HAYRETTİN ŞEN FARUK NAFİZ SAYIN BARTIN DİREN CEVAHİR ŞEN SİNAN ÇOKSU BATMAN ALİ ATALAN SAADET BECERİKLİ AYŞE ACAR BAŞARAN HASAN YAĞIZ BAYBURT ABDULKADİR CANALIR MERCAN CEVAHİR BİLECİK PERİHAN KARAKOÇ ÖMER EGE BİNGÖL HİŞYAR ÖZSOY SERHAT GÜMÜŞ SEVGİ ÖĞÜNÇ BİTLİS MİZGİN IRGAT MAHMUT CELADET GAYDALI OSMAN FATİH ŞANLI BOLU NEVZAT SANCAK NUR TÜRK GÜNER YAVUZ BURDUR CELAL ÇİÇEK BETÜL TAYLAN TANER TAŞ BURSA ASİYE KOLÇAK METİN KILIÇ HÜSEYİN ARMAĞAN CEYLAN EROL ŞAHİN AKIN FATMA ÖZEN ÇERENÇE MEHMET DENİZ BÜYÜK RÜSTEM AVCI HATİCE ATEŞ ALİ DAĞ BİRGÜL ASENA HIZAL ŞENOL GÜL MÜNESRA GEÇİMLİ BERTAL CAMKIRAN GURBET ÇELİK RAHİM DEDE NURİ BAYGINDIR MEHMET ERDOĞAN ÇANAKKALE ÖZLEM ERGÜN AÇANAL MİHRİMAN ŞAH ERGÜN FİDAN LEYLA YAVUZ ÇANKIRI SELFİNAZ GÖÇMEZ HÜSEYİN KARAKAŞ ÇORUM MUHARREM ÖZÜNEL ÜMİT KÜÇÜKBAYATLI MELİHA ÜŞÜDÜR HASİBE BEYAZ DENİZLİ PERİHAN ÜGE AHMET TURHAN EMİNE YALÇIN DİLAVER SENEM AYFER İNAN YUNUS ÖZDEMİR ÖZGÜR ÇAVUŞOĞLU DİYARBAKIR İDRİS BALUKEN NURSEL AYDOĞAN NİMETULLAH ERDOĞMUŞ FELEKNAS UCA ALTAN TAN ÇAĞLAR DEMİREL ZİYA PİR İMAM TAŞÇIER SİBEL YİĞİTALP ADNAN CENGİZ NESRİN HİLAL ŞANLI DÜZCE YÜKSEL BUDAK ALİ ŞEKER ABDURRAHMAN OĞUZ EDİRNE HÜLYA YER HASAN ŞİMŞEK SEDAT ZIMBA ELAZIĞ ORHAN DEMİRBAĞ TÜRKAN BİNGÖL ALİ CEMAL ZÜLFİKAR ABDULLAH KARAHAN ERZİNCAN EROL AĞDAŞ FATİMA TURAN ERZURUM SEHER AKÇINAR BAHA KAMİL AYDIN ŞİYAR ASLAN DİLİN BİNGÖL HELİN AKIN CANŞAH ÇELİK ESKİŞEHİR METE GÜRSOY RUKİYE GÜVEN HASAN HÜSEYİN KARABULUT GÜLSER ŞENŞAFAK CEREN GÖKÇE BARIŞ SULU GAZİANTEP CELAL DOĞAN MAHMUT TOĞRUL GÜLSEREN KOCAER FATOŞ ÇETİNKAYA BERİVAN ÖZPOLAT OSMAN DEMİRCİ TUĞÇE ÖZSOY MAHMUT FERMANOĞLU GÜZEL KOÇ DİLEK BÜYÜKKAYA MACİT BOZKURT M.NURİ DENEK GİRESUN FİLİZ ÇAKIR NALAN COŞKUN KAZIM YAMAN MUSTAFA YUSUFOĞLU GÜMÜŞHANE HAYATİ GÜNAL HAKKARİ SELMA IRMAK NİHAT AKDOĞAN ABDULLAH ZEYDAN HATAY NİHAT ERASLAN KEREM NALBANT ARİFE AYMAZ ŞEFİK FIRINCI HİLMİYE KIZILAY SEYHAN NURAL ŞİRİN NUR VURAL BEKİR SOYLU ABDULKERİM ASLAN PERİ ÇİFTÇİ IĞDIR MEHMET EMİN ADIYAMAN KIZNAS TÜRKALİ ISPARTA HAZNE ARSLAN ÖMER KARTAL GÖZDE KAYA HACER ERTÜRK MERSİN DENGİR MİR MEHMET FIRAT ÇİLEM KÜÇÜKKELEŞ ÖZ ALİ TANRIVERDİ ÖZLEM ŞEN NURSEL DEMİR MAHMUT KARABULUT HİLAL KARAHAN NAZIM ASLAN MEHMET TAŞÇI ŞİLAN AYDIN ÜZGEÇ MÜSLÜM TANK İSTANBUL 1. BÖLGE SELAHATTİN DEMİRTAŞ HÜDA KAYA ERDAL ATAŞ SERPİL KEMALBAY ABDULLAH BÜLENT ULUER HASAN GÜLÜM NURİYE AVŞAR NİLGÜN ONGAN KEMAL PEKÖZ SEZİN UÇAR MURAT MIHÇI SEMRA GÜVEN ALKAN MUSA PİROĞLU HÜRRİYET ÖZÇELİK ÇAĞDAŞ KÜÇÜKBATTAL ÜMİDE AYSU ABDULBAKİ BOĞA SÜHEYLA İNAL ALTAN AÇIKDİLLİ NURHAN YILDIRIM CEMAL ÇOBAN FİLİZ YALÇIN ÖMER AŞKARA NECMİYE GÜNEŞ AHMET AYDIN SEMİHA AYŞE ÖKTEN STULLTHOFF HASAN HÜSEYİN KÜÇÜKAYDIN BESTE KAPLAN FATMA SAYGILI AYŞEGÜL ŞEREFHANOĞLU ERMAN ASUMAN ERGİN İSTANBUL 2. BÖLGE TURGUT ÖKER FİLİZ KERESTECİOĞLU SEZAİ TEMELLİ ŞERİFE ERBAY SALİH ŞAHİN ARİFE ÇINAR TAHSİN YEŞİLDERE GÜLSÜM AĞAOĞLU DENİZ ZARAKOLU FLOR ULUK BENLİ EMİNE GÜNGÖR ÖZTÜRK EYÜP GÜNEYSEL FATMA ÖZDEMİR ABDULLAH BARAN MELİHA VARIŞLI MEHMET SALTOĞLU ELİF ŞAHSIN SIRLIOĞLU HIDIR KARADAŞ İNCİSEL ALPTEKİN SABRİ GÜL SAİME OĞUZHAN FERİDE ELÇİN BARIŞ KOÇAK DİLBER KOÇAK MELTEM TÖKER İSTANBUL 3. BÖLGE PERVİN BULDAN KARABET PAYLAN LEVENT TÜZEL ALİ KENANOĞLU BEYZA ÜSTÜN AYŞE BERKTAY KEMAL PARLAK ABDULHEKİM DAŞ ZEHRA ŞAHİN ŞEFİKA GÜRBÜZ HALİME YAVUZ EYÜP ERSÖNMEZ HÜLYA İMAK FIRAT EPÖZDEMİR FATMA BEYHAN EROĞLU ER EYÜPOĞLU M.ŞERİF ÖNER NAZİRE GÜNEŞ YAKUP MAVZER ELİF BULUT SEVGİ YALÇIN SUNER SAKÇI DİLEK SULTAN NAYMAN ERKAN METİN NERGİZ VASFİOĞLU ERHAN DAŞKAYA BURCU DEMİRBAŞ ABDULCELİL ÖZTEKİN CEMİLE AKGÜN HÜLYA BAYRAM MEHMET TORUŞ HALİL SAVDA İZMİR 1. BÖLGE ERTUĞRUL KÜRKÇÜ FERHAN ADEMHAN PINAR AYDINLAR MUSTAFA YALÇINER AYŞE ERKEK BAHATTİN CANBEYLİ AHMET ÖNERGE HÜLYA GÜLGÖR MELİKE ARI BAYRAM ERCAN ÜLKÜ YALÇINKAYA AYŞE FIRTINA ÖZEN KAMİL AĞAOĞLU İZMİR 2. BÖLGE MÜSLÜM DOĞAN EYLEM YILDIZ ZEKİ GÜL PINAR TÜRK İBRAHİM AKIN SEMRA UZUNOK BERRİN ESİN KAYA SÜLEYMAN GÜNDÜZ DİLEK BAKIŞ ÖZER AKDEMİR SİNAN UĞUR ŞEHNAZ BABA AKTAŞ HAMDİ ÖZTÜRK KARABÜK MÜŞERREF SERAP YOLCU SADIK UÇAL KARAMAN HÜSEYİN MERTOĞLU SİBEL ÇELİK KARS AYHAN BİLGEN ŞAFAK ÖZANLİ ÖNDER FİDANVAY KASTAMONU HAMZA ÖZKAN HÜSEYİN GÖKOĞLU ZEYNEP ÖZKAN KAYSERİ SULTAN GÜNEŞ ÖZCAN DAĞISTAN BUDAK NURAN ERGEN HASAN DAŞKIN GÜZEL ÖZDEN KENAN MARAŞLI SÜLEYMAN GÖKALP DERVİŞ KABAK ETHEM KAVAK KIRIKKALE ABDULLAH KOÇ FULYA ALİKOÇ AYŞE DURMUŞ KIRKLARELİ EMİNE NİLÜFER ATAMAN MEHMET BOZTEMİR MUZAFFER KAYA KIRŞEHİR ONUR ŞAHİN AYŞE MERVA AYTEMUR KİLİS KASIM KISA TÜLAY SARI KABADAYI KOCAELİ ALİ HAYDAR KONCA AYFER KOÇAK GÜNER KİZİR DİLBER ÖRNEK İBRAHİM ERGİN SEVDA ÖZER SİNAN ODABAŞI AYTEN YILMAZ HASAN AVŞİN BEDİHA SALHAN AHMET OKUYUCULAR KONYA BATTAL ODABAŞI SERAP KAYA HÜSEYİN ÖZKAN ŞAZİYE ŞENER NİHAL ALAYDIN ADNAN SEYHAN EYLEM ALMAS KAMURAN TEKİN GÜLÇİN KÖNEŞ İBRAHİM CAN GÜNAY SAĞIR SAMİ ACAR OSMAN ÇELİK BÜLENT ÖRÜNÇ KÜTAHYA AHMET TOPRAK NERMİN BİRGÜL HAKAN METİN ÖGE AYSUN ÇELİK MALATYA AYDIN ERDOĞAN PERİHAN YÜCEKAYA AHMET AKAR LATİFE ULUTAŞ BETÜL KURNAZ KILIÇ NECDET BALİ MANİSA ALİ AFATLI SİBEL GENÇ MEJDEL ACAR MEHMET TARLABÖLEN ABİDİN BAŞBOĞA GÜLSEREN ONGUN MUSTAFA YILDIRIM POLAT CUMALİ YILDIZ İHSAN ÇAÇA KAHRAMANMARAŞ AZİZ TUNÇ AYŞENUR VAİZOĞLU İBRAHİM ÇİÇEK SİBEL IŞIK EMRE GENÇ MERYEM YILDIZ İBRAHİM ŞAHİNDAL SÜLEYMAN DEPREM MARDİN MİTHAT SANCAR GÜLSER YILDIRIM EROL DORA MEHMET ALİ ASLAN ENİSE GÜNEYLİ NURULLAH GÖRHAN MUĞLA HÜRRİYET KARADENİZ MEHMET POLAT NURHAYAT TEKGÜL KAMURAN RESULOĞULLARI AYLA APLEYLA MEHMET EMİN GERS MUŞ BURCU ÇELİK AHMET YILDIRIM MENSUR IŞIK NEVŞEHİR METE PAK FUNDA TEMEL BEKİR FUAT AKBAL NİĞDE CAFER KILIÇ İPEK EKREM ORDU AHMET CEVAT GÜNEY CAHİT ONGUNYURT GÜNGÖR ATAŞ TURAN BAYRAK GÜVEN ATABEY OSMANİYE AHMET ŞAKİR YÜKSEL TECİK SİNAN KORKMAZ FATMA SEREZLİ RİZE NECMETTİN DURMUŞ SELDA KARAFAZLI KURŞUN TURGAY KÖSE SAKARYA NESLİN GÜMÜŞ CENGİZ TOPBAŞLI LEYLA KIZIL CUMHUR ATAY AYŞEGÜL ALTINTAŞ AYDIN KINAY TÜLAY DEMİRTAŞ SAMSUN ALP ALTINÖRS MAKBULE EFE BAYSAL İLHAN CÜRE SAİT KOCAMAN AHMET ÇAĞIN EMİNE ÇEPNİ TARIK TOPÇU SALİHA ALACA ERDAL YÜKSEL SİİRT KADRİ YILDIRIM HATİCE SEVİM TEKİN İSMAİL AYDIN SİNOP CEMİL YILDIZ AYŞEGÜL KAFKAS SİVAS DURSUN YILDIZ ŞAHTURNA AĞDAŞAN MEVLÜDE ACAR CEVAT AKTAŞ YAŞAR VURAL TEKİRDAĞ ERDAL AVCI SEVGİ EVREN SABRİ TOPÇU HİLAL CİVİL ELİF GÜLER LOKMAN TEKİN TOKAT MURAT TOPRAK BAHAR ÖZER ERKAN KESKİN GÜLCAN GÜMÜŞ TRABZON HÜSEYİN TAKA HALİME SAĞLAMER MUAMMER CELEP MEHMET MUSTAFA OLCAYTO TURAN ÇAVUŞOĞLU NURETTİN KARADENİZ TUNCELİ ALİCAN ÖNLÜ EDİBE ŞAHİN ŞANLIURFA OSMAN BAYDEMİR DİLEK ÖCALAN İBRAHİM AYHAN LEYLA GÜVEN ZİYA ÇALIŞKAN YASİN BATAN GÜLCAN AVCI SERHAT DİCLE YÜKSEL HADLE UĞUR RASİM ÇAKMAK YAĞMUR AKAY AYŞE DOĞAN ŞIRNAK FAYSAL SARIYILDIZ LEYLA BİRLİK FERHAT ENCÜ AYCAN İRMEZ UŞAK ESENGÜL DEMİR MUSTAFA KIZILDAĞ SEYİTHAN YETKİN VAN FİGEN YÜKSEKDAĞ LEZGİN BOTAN YURDUSEV ÖZSEKMENLER ADEM ÖZCANER TUBA HEZER MUSA İTAH REMZİ ÖZGÖKÇE YELİZ YILDIRIM YALOVA NİZAMETTİN ÖZTÜRK AYNUR ERBAY YOZGAT ALİ ALBOSTANLI ŞÜKRÜ ALMAZ ÇİĞDEM SARIOĞLU ÖZGÜR ŞEREF ZONGULDAK ALİ TOPALOĞLU SONGÜL ZÜLEYHA TATLI FAHRİ BOZBAŞ İSMAHAN TOPRAK YAŞAR BEDİRHAN GÜNEŞ.
SAĞLIK
Göz altındaki morluklara dikkat!
Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Şeyda Atabay, gözaltında oluşan morluklar konusunda uyardı.
YAŞAM
Koca dehşeti! Ölü taklidi yaparak kurtuldu...
Şanlıurfa'da eşi tarafından bıçaklanan kadın ölü numarası yaparak kocasının elinden kurtuldu.
SPOR
Burak Yılmaz için flaş açıklama!
İstanbul'da trafik kazası geçiren golcü futbolcu Burak Yılmaz'a kulübü Trabzonspor'dan geçmiş ols...
YAŞAM
Bu araçtan sağ çıktı ama...
Isparta'da yaşanan bir trafik kazası ihbarı üzerine olay yerine giden 112 Acil Servis Ekipleri ve...
YAŞAM
THY uçağına kar engeli!
Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Birmingham seferini yapan yolcu uçağı, yoğun kar yağışı nede...
GÜNDEM
Erdoğan'dan flaş Kudüs açıklaması!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 yaşındaki bir çocuğu gözaltına alan ve gözleri bağlı olarak sorguya göt...
İşte Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen
Kendilerin her yere sığma çabaları sonucu oluşan sevimli fotoğraflar
Çocuk oyuncuların şimdiki hallerini görünce çok şaşıracaksınız
İşte dünyanın en uzun boylu kedisi

En Çok Okunan Haberler