Sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden, kurum yetkililerine, siyasetçilerden iş insanlarına ve esnaf temsilcilerine kadar birçok farklı kesimi buluşturan iftarda, Ak Parti Bursa milletvekili aday adayları da kendilerini tanıtma fırsatı buldu.
Paryel A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Ak Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Mirza Parlakyiğit, her yıl geleneksel olarak dostlarla bir araya geldikleri iftar buluşmasının bu yıl seçim öncesine gelmesinden dolayı daha da renkli geçtiğini söyledi. Gerek iş dünyası, gerekse sivil toplum temsilcilerinden oluşan Bursa'nın dinamiklerini bir araya getirmekten mutluluk duyduklarını belirten Parlakyiğit, "Davetimize katılan tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz. Milletvekili aday adayı dostlarımız da bu güzel gecede bizi yalnız bırakmazken, kent dinamiklerimizin temsilcileriyle de buluşma fırsatı yakaladılar. Şehrimize hangi noktada olursa olsun katkı koyacak her çalışmaya destek olmaktan onur duyuyoruz. Hepimizin ortak paydası Bursa'dır. Bu nedenle benzer buluşmaların daha sık gerçekleştirilmesini temenni ederek, seçimde sorumluluk almaya talip olan tüm adaylarımıza başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
Paryel A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yelbey de, davete icabet eden herkese teşekkür etti. Bursa'yı düşünen ve aşk şevkle çalışma gayreti içinde olan insanların bir araya geldiğinde daha da güçlü olduğunun altını çizen Yelbey, "Bu buluşmalar daha başarılı çalışmaları beraberinde getirecektir. Seçimde göreve talip tüm dostlarımıza başarılar diliyorum" diye konuştu.
Geceye, Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt, Ak Parti Bursa İl Başkanvekili Kamil Bayramiç, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Engin Kökçıkaran ve Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Kurtuluş, Ak Parti Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Burak Çağatay Muti ile önceki dönem Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı ve milletvekili aday adayı Sadi Kurtulan, AK Parti Osmangazi Eski İlçe Başkanı milletvekili aday adayı Ali Yılmaz da katıldı. Ayrıca AK Parti kurucu yönetim kurulu üyelerinden Soner Büyükalkanat, Genç Tümsiad Başkanı Yunus Emre Seyhan ve Gastronomi Derneği Başkanı Ramazan Başan da iftarda hazır bulundu.
Bursa Marmara Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı ve milletvekili aday adayı Ahmet Aslan ile yine milletvekili aday adaylarından Mustafa Yavuz, Fuat Alpaslan, Ali Said Adiloğlu, Murat Acar, Mustafa Akarsu, Nesrin Özden Peker, Mert Vahit Arslan, Sinan Koçak ve Mümin Çakar gibi birçok aday adayı gecede yer aldı.
En Çok Okunan Haberler
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir içi den...
Bursa'daki dev AVM'nin satışı gerçekleştiCarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi'nin mülkiyet dev...
Bursa'da damat komalık oldu, gelinin ailesi ...Bursa'da gelin ve damadın aileleri arasında çıkan ka...
Bursa'da yağmur sularının yükselttiği derede...Bursa'da yağmur sularının yükselttiği derede erkek c...
Bursa'da hesaba itiraz eden müşteri büfe sah...Bursa'nın Mudanya ilçesi hesaba itiraz eden müşteri,...
Enflasyon oranları açıklandı: Memur ve emekl...Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), temmuz ayı enflasy...
Bursa'da kız arkadaşını sokak ortasında darp...Bursa'da kız arkadaşıyla kavga eden kişi, kavgayı ay...
2 saatlik sağanak yağış ve dolu Bursa'da hay...Bursa'da sağanak yağmur ve dolu yağışı hayatı felç e...
Bursa'da kırmızı bültenle aranan zanlıdan tü...Bursa'nın Orhangazi ilçesinde geçen yıl zeytin bahçe...
Bursa kayıp 3 kız için ayağa kalktı, kızlar ...Bursa'da paten kaymak için evden çıkıp Nilüfer ilçes...