Künyeİmtiyaz Sahibi
Genel Yayın Yönetmeni
Ahmet AKHAN 

Sorumlu Yazıişleri Müdürü

Mesut ALAN

EDİTÖRLER

Emrah DÖNMEZ

Ömer Faruk Daşkın

Hukuk Danışmanı

Av. Ezgi BEYAZ

Adres: Odunluk Mh. Akademi Cd. Suryapı Marka

Rezidans 6B Blok K17 N131

Nilüfer - BURSA

Telefon: 0 224 503 93 90
(Hafta İçi 09.00 - 18.00)
http://www.gundembursa.com

Reklam
iletisim@gundembursa.com

Tasarım ve Yazılım Sistemi
http://www.reyazilim.com
 0 224 909 62 23
gundembursa.com İHA abonesidir.

YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Gundembursa.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gundembursa.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
Yasal Bildirimler İçin
Gundembursa.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan 'içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya kuruluşlar iletisim@gundembursa.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Ezgi BEYAZ tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
gundembursa.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.