Bursa'da hareketli saatler!

Bursa'nın Karacabey ilçesinde, bir otomobilden çıkıp başka aracın motoruna saklanan yavru kedi, itfaiye ekiplerini tam 8 saat uğraştırdı.

BURSA, 28 Aralık 2017 Perşembe, 13:37
Bursa'da hareketli saatler!

Atatürk Bulvarı üzerindeki esnaf, bir otomobilin altından gelen kedi sesini duyarak itfaiyeyi aradı.
İtfaiye ekipleri, yavru kediyi yakalamak isterken, kedi bulunduğu araçtan çıkıp başka bir arabanın altına girdi. Tam bir saat boyunca kediyi yakalamaya çalışan itfaiye ekipleri, her seferinde kedinin bulunduğu yerden çıkıp başka bir aracın altına girmesiyle adeta çılgına döndü. Tam 5 aracı gezen yaramaz kedi, son olarak sürücüsüne ulaşılamayan bir aracın altına girince, itfaiye ekiplerinin yapacak bir şeyi kalmadı. İtfaiye ekiplerinin olay yerinden ayrılmasının ardından sürücüsü gelen aracın çalışmasıyla birlikte yavru kedi arabanın altından çıkıp gözden kayboldu.
Park halindeki 16 HEV 61 plakalı aracını çalıştırıp gitmek isterken aracından gelen kedi sesini duyan bir sürücü, otomobilini hemen sağa çekerek durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Bunun üzerine tekrar olay yerine gelen ekipler, uzun çabalar neticesinde kediyi bulunduğu yerden çıkarmayı başarırken, yaramaz kedi kaçarak yine başka bir aracın altına girdi. Her girdiği aracın altından kaçmayı başaran yavru kedi, son olarak girdiği 16 HEH 92 plakalı aracın motor kısmında itfaiye ekipleri tarafından yakalandı.
8 saat boyunca cadde üzerinde bulunan bütün araçların altına giren ve itfaiye ekiplerine ecel terleri döktüren yaramaz kedi, itfaiye tarafından hayvan barınağına teslim edildi.

BURSA
Bursa'da su kesintisi!
Bursa'da su kesintisi uygulanacak.
SİYASET
Bakanlık sayısı düşüyor!
Hükûmet, uyum düzenlemelerinin KHK ile yapılması için Meclis'ten yetki alacak. Yeni yürütme...
YAŞAM
Doğduğundan beri yemek yiyemedi
Tokat'ın Niksar ilçesinde yaşayan 6 yaşındaki Nehir Yanık, yutkunma sorunu nedeniyle doğduğundan ...
SAĞLIK
Çocuklarda burun kanamasına dikkat!
Çocuğunuzun burnu kanarsa başını geriye mi eğiyorsunuz? Çocuklara verdiğimiz bu tavsiyenin tamame...
MAGAZİN
Derbi de bitmedi gerilimi de bitmedi!
Olaylı Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi donrası ortalık karıştı.
MAGAZİN
Rıdvan Dilmen - Tuğba Dural ayrıldı
Sunucu Tuğba Dural, uzun süredir futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ile aşk yaşıyordu.