İş makineleri nefes kesti

Türk Traktör'ün, Türkiye'nin farklı illerinde düzenlediği iş makineleri tatbikatı Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde gerçekleşti.

GÜNDEM, 19 Ağustos 2016 Cuma, 09:11
İş makineleri nefes kesti

Türk Traktör'ün, Türkiye'nin farklı illerinde düzenlediği iş makineleri tatbikatı Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde gerçekleşti.

Gelen misafirler özel olarak hazırlanan parkurlarda, uzman ekiplerin de desteğiyle tüm ürünleri sahada test ettiler. İş Makineleri Tatbikat Turu’nun Lüleburgaz etkinliğinde müşteri ve operatörleri New Holland İş Makineleri ile buluşturan TürkTraktör, tüm ürünlerin sahada test edilip deneyimlediği bir platformu sundu. New Holland iş makineleriyle test sürüşü yapan katılımcılar, tarım tipi teleskopik yükleyici, nokta dönüşlü mini yükleyici, kazıcı yükleyici ve mini ekskavatör olmak üzere bu ürünlerin tamamlayıcıları olan geniş ataçman serisini de tüm fonksiyonlarıyla kullanma fırsatı yakaladılar. Firma hakkında bilgi veren Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, “ New Holland Road Show vesilesi ile Trakya’da meslektaşlarımızla, çiftçilerimizle ve inşaatçı firmalarımızla, dostlarımızla hep birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pazarda satılan her iki traktörden 1 tanesi Türk Traktör fabrikalarından çıkıyor. Sadece Türk çiftçisine değil Dünya çiftçisine değer oluşturuyoruz. Ankara ve Adapazarı'nda ürettiğimiz traktörlerimiz Dünya kıtalarında 130'dan fazla ülkede kullanılmaktadır” dedi. “1 ay gibi kısa sürede 10 tane ilde bu şekilde roadshow faaliyetleri yaptık” Gerçekleştirilen etkinlik hakkında bilgi veren Özdemir, “Bu günkü birlikteliğimizin amacı, tarımsal mekanizasyonda geleneksel hale gelmiş olan tarla günlerimiz var, demo günlerimiz var onu iş makinesi sektöründe kullanmaya karar verdik. 1 ay önce yola çıktık. Ağrı'dan yola çıktık.1 ay gibi kısa sürede 10 tane ilde bu şekilde roadshow faaliyetleri yaptık. Amacımız çiftçilerimize uygulamalı bir şekilde yüksek teknolojiye sahip olan ürünlerimizi onlara kullandırmak, test ettirmek, onları işini nasıl geliştirebiliriz. Meslektaşlarımız işlerini nasıl geliştirebilirler? Maliyeti nasıl azaltabilirler? Kazancı nasıl arttırabilirler? Hem inşaat sektöründe hem hafriyatçılıkla, beton sektöründe, madencilikte işleri nasıl geliştirebilirler? Uygulamalı bir şekilde onu gösteriyoruz. 1 aylık kısa bir sürede 5 bin kilometre yaptık ve binlerce müşterimizi ağırladık. Modern üretim tekniklerini nasıl kullanabilirler onları gösterdik” diye konuştu. “Trakya'nın çiftçisi Türkiye’de en ileri tarımı yapan gruplardan bir tanesi” Lüleburgaz'da ki katılımdan memnun olduğunu dile getiren Özdemir, “Lüleburgaz'daki katılım ilgi, alaka Türkiye’de ki en yoğun ilgi aldığımız yerlerden bir tanesi. Trakya'nın çiftçisi Türkiye’de en ileri tarımı yapan gruplardan bir tanesi. Verimliliği rekoltesi en yüksek gruplardan bir tanesi. İnşaat sektörü de en profesyonel şekilde yapan bölgelerimizden bir tanesi. Trakyalı meslektaşlarımızla gurur duydum” şeklinde konuştu.
YAŞAM
Halk otobüsü şoförü öyle bir eylem yaptı ki...
Manisa'da bir halk otobüsü şoförü, tek şerit olan ve park yasağı bulunan yola park eden araçlar n...
SİYASET
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'da
Resmi temaslarda bulunmak üzere Katar'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, havaalanında Ka...
SPOR
Fenerbahçe'ye Norveçli hakem
Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda deplasmanda oynayacağı Sturm Graz maçını Nor...
BURSA
Bursa'da feci kaza! Traktörle uçuruma yuvarlandı
Bursa'da traktörüyle bağ evine giderken uçuruma yuvarlanan çiftçi hayatını kaybetti. 
GÜNDEM
Çöpe bırakılan Hayat bebeğin son durumu
Adana'da doğduktan hemen sonra bir kadın çantasına konularak çöpe bırakılan bebeğin tedavisi sürü...
BURSA
Bursa'da 2500 yıllık tarih gün yüzüne çıkıyor
Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Gölyazı'daki 2500 yıllık tarihi ortaya çıkarmak için yapılan kaz...
Onlar serinlemek için güneşe çıkıyor
Zamanlama harikası fotoğraflar
Göz göre göre ölüme sürükleniyorlar
İşte dünyanın en seksi kadını

En Çok Okunan Haberler