Gökçelik 2018'e büyük hedeflerle girdi

Raf sistemleri üretimi konusunda 40 yıllık tecrübesiyle Türkiye ve dünyanın 50'den fazla ülkesine ihracat yapan Gökçelik A.Ş., yönetim kadrosuyla birlikte Bursa Sheraton Otel'de düzenlediği toplantı ile 2017 yılını değerlendirirken 2018 hedeflerini de gözden geçirdi.

BURSA, 13 Mart 2018 Salı, 10:36
Gökçelik 2018'e büyük hedeflerle girdi

Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, son yıllarda gerçekleştirdikleri yatırım hamleleri ile iş hacimlerinin büyüdüğünü bu nedenle sorumluluklarının da arttığını dile getirdi. Aras, 2016 yılında başlattıkları ve dünya pazarında rekabetçi olmak için gerçekleştirdikleri teknoloji ve insan kaynağı yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edeceklerini belirtirken, Gökçelik'in uluslararası rekabette daha da önemli bir oyuncu olması için aynı azim ve heyecan ile çalışarak büyümeye devam edeceklerini ifade etti. Aras "2018 yılı bizim için önemli bir yıl. Etkin ve güçlü kadromuz ile yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

2017 yılı sonlarında düzenlenen törenle açılışını yaptıkları GDS Depolama Sistemleri fabrikasının hem Gökçelik hem de sektör açısından önemli bir açılım olduğunu vurgulayan Yalçın Aras, "global pazarda rekabet edebilmek için şartları eşitlemek gerekiyor. Biz şirket olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirerek Endüstri 4.0 tabanlı, yeni teknolojiler ile donatılmış fabrika yatırımımız tamamlayarak Türk sanayisine kazandırdık. Şirket olarak yeni teknolojileri takip etmeye devam ederken insan kaynaklarımızı bu gelişen teknolojiyle uyumlu hale getirecek entegrasyon çalışmalarını da birlikte yürüteceğiz" dedi.  

GÖKÇELİK HAKKINDA

Raf ve sergileme üniteleri üretmek üzere 1976 yılında kurulan Gökçelik, kurulduğu günden bu yana geçen 40 yıllık zaman diliminde Türkiye perakendesinin ve endüstrisinin, geçirdiği gelişim sürecinin içinde bulunmuş ve bu sürecin bir parçası olmuştur.

Misyonu; müşterilerinin Mağaza & Market Ekipmanları ve Depolama Sistemleri alanında talep ettikleri ihtiyaçlara çözüm getirecek proje çalışmalarını yürütmek üzerinde uzlaşılan çözümü müşteriye olması gereken kalitede, rakiplerinden daha ekonomik olarak üreterek zamanında ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Gökçelik'in vizyonu ise firmanın ürün kalitesini, üretim teknolojisini, kalite yönetim sistemini ve insan kaynağını sürekli geliştirerek Pazar payını, rekabet gücünü arttırmak koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Bugün 4 fabrikasında ileri teknolojiye sahip seri üretim yapan entegre hatları, özel ve esnek üretime uygun geniş makine parkuru ve boya tesisleri ile çevreye duyarlı üretim yapan Gökçelik, Türkiye'de ve dünyanın 50'den fazla ülkesinde pazar payını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

BURSA
Yağmurdan kaçarken yıldırıma yakalandı
Bursa'nın Büyükorhan ilçesinde yağmurdan kaçıp ağaç altına saklanan bir çoban, ağaca yıldırım düş...
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni sistemde herkes...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Özetle yeni sistemde herkes kendi işini yapacak. Kimse diğer...
BURSA
Bursa'da silahlı kavga!
Bursa'da uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen kişilerle mahalleli arasında silahlı kavga çıktı...
SPOR
Arjantin'e büyük şok! 0-3
2018 FIFA Dünya Kupası D Grubu'nda Hırvatistan, Arjantin'i 3-0 mağlup ederek puanını 6'ya yükselt...
BURSA
Kembo'nun kardeşi attı, Fransa turladı!
Fransa, Peru'yu Bursaspor'un futbolcusu Jires Kembo'nun üvey kardeşi olan Mbappe'nin kaydettiği g...
BURSA
Bursa'da kayınbirader dehşeti!
Bursa'nın Karacabey ilçesinde, kayınbiraderi tarafından öldürülen adam toprağa verildi.