Radyo ve Televizyon Bölümü 10.sınıf öğrencileri Güner Yönel Pala, Gülcan Altaş koordinatörlüğünde "Kapaklar Mama Olsun" projesi başlattı. Öğrenciler gerçekleştirdikleri kapak kampanyası ile HEPAD Terk Edilmişlerin Pati Bahçesi'ni ziyaret ederek topladıkları kapakları ilettiler. Burada kimsesiz hayvanlarla keyifli vakit geçiren öğrenciler, dernek yöneticilerin çalışmaları ile ilgili bilgi edindiler.
Okul olarak öğrencilerin çevre, hayvan ve toplum yararına yürütülen sosyal sorumluluk projelerini her zaman desteklediklerini söyleyen Okul Müdürü Ömer Yılmaz, öğrencilerin böyle projeler ile sahada daha aktif olmasını istediklerini belirtti. Öğrencilerin fikirlerini destekleyerek, bu fikirleri gerçekleştirmelerine katkı olmaktan mutluluk duyduklarını belirten proje koordinatör öğretmenleri Güner Yönel Pala, Gülcan Altaş," Barınaklarda bulunan sokak hayvanları ile ilgili gerçekleştirilen bu projenin, hem doğamıza katkısı büyük hemde barınaklarda bulunan sokak hayvanlarımıza mama olarak katkısı bulunuyor" dedi.
En Çok Okunan Haberler
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir içi den...
Bursa'daki dev AVM'nin satışı gerçekleştiCarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi'nin mülkiyet dev...
Bursa'da damat komalık oldu, gelinin ailesi ...Bursa'da gelin ve damadın aileleri arasında çıkan ka...
Bursa'da yağmur sularının yükselttiği derede...Bursa'da yağmur sularının yükselttiği derede erkek c...
Bursa'da hesaba itiraz eden müşteri büfe sah...Bursa'nın Mudanya ilçesi hesaba itiraz eden müşteri,...
Enflasyon oranları açıklandı: Memur ve emekl...Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), temmuz ayı enflasy...
Bursa'da kız arkadaşını sokak ortasında darp...Bursa'da kız arkadaşıyla kavga eden kişi, kavgayı ay...
2 saatlik sağanak yağış ve dolu Bursa'da hay...Bursa'da sağanak yağmur ve dolu yağışı hayatı felç e...
Bursa'da kırmızı bültenle aranan zanlıdan tü...Bursa'nın Orhangazi ilçesinde geçen yıl zeytin bahçe...
Bursa kayıp 3 kız için ayağa kalktı, kızlar ...Bursa'da paten kaymak için evden çıkıp Nilüfer ilçes...