Bursaspor camiasının merakla beklediği başkan aday adayları belli oldu. 19-26 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Olağan Genel Kurul öncesi bugün Divan Kurulu, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde aday adayların evraklarını teslim aldı. Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder'in kabul ettiği toplam üç isim oldu. Saat 15.00-17.00 arasında gerçekleşen organizasyona Enes Çelik, Raşit Barışıcı ve Levent Dönertaş geldi. Evraklarını teslim eden bu üç isim, perşembe gününe kadar gerekli prosedürleri gerçekleştirmesi halinde adaylıkları tam anlamıyla resmileşmiş olacak.
Galip Sakder detayları verdi
Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, yaptığı açıklamada, "Bugün üç adayımız müracaat etti. Bursaspor'umuz için hayırlı olsun. Sinan Bür kaptanımız ve ekibine de çok teşekkür ediyorum. Perşembe saat 17.00'ye kadar tüm başkan adayları 100'er tane imza için kulübümüze gelecek. Kabul olacak yönetimlerin de listelerini teslim edecek. Yeni seçilecek yönetimle beraber geleceğimizi daha güzel olmasını temenni ediyorum. Enes Çelik'e ayrıca teşekkür ediyorum. 100 bin TL kulübe bağış yaptı. Diğer arkadaşların öyle bir niyeti yokmuş. Herkese teşekkür ederiz."
En Çok Okunan Haberler
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir içi den...
Bursa'daki dev AVM'nin satışı gerçekleştiCarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi'nin mülkiyet dev...
Bursa'da damat komalık oldu, gelinin ailesi ...Bursa'da gelin ve damadın aileleri arasında çıkan ka...
Bursa'da yağmur sularının yükselttiği derede...Bursa'da yağmur sularının yükselttiği derede erkek c...
Bursa'da hesaba itiraz eden müşteri büfe sah...Bursa'nın Mudanya ilçesi hesaba itiraz eden müşteri,...
Enflasyon oranları açıklandı: Memur ve emekl...Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), temmuz ayı enflasy...
Bursa'da kız arkadaşını sokak ortasında darp...Bursa'da kız arkadaşıyla kavga eden kişi, kavgayı ay...
2 saatlik sağanak yağış ve dolu Bursa'da hay...Bursa'da sağanak yağmur ve dolu yağışı hayatı felç e...
Bursa'da kırmızı bültenle aranan zanlıdan tü...Bursa'nın Orhangazi ilçesinde geçen yıl zeytin bahçe...
Bursa kayıp 3 kız için ayağa kalktı, kızlar ...Bursa'da paten kaymak için evden çıkıp Nilüfer ilçes...