Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Bursalılar bu adama dikkat…Duygu sömürüsü yapıyor

4963 kez izlendi, 16 Kasım 2015 Pazartesi

Gemlik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin Salı Pazarında yaptığı dilenci operasyonu ilginç diyalog ve görüntülere sahne oldu. Tekerlekli sandalye ile duygu sömürüsü yapıp, dilenerek insanlardan para isteyen bir vatandaş, zabıta ekiplerini görünce önce direndi, sonra da iyileşmeyi tercih etti.

Gemlik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin Salı Pazarında yaptığı dilenci operasyonu ilginç diyalog ve görüntülere sahne oldu. Tekerlekli sandalye ile duygu sömürüsü yapıp, dilenerek insanlardan para isteyen bir vatandaş, zabıta ekiplerini görünce önce direndi, sonra da iyileşmeyi tercih etti. Uzun süre ayağa kalkmakta direnen sahtekâr dilenci, zabıtanın uzun uğraşları sonrasında ayağa kalktı.

ZABITAYI GÖREN SAKAT DİLENCİ İYİLEŞTİ  (2)ZABITAYI GÖREN SAKAT DİLENCİ İYİLEŞTİ  (3)ZABITAYI GÖREN SAKAT DİLENCİ İYİLEŞTİ  (1)ZABITAYI GÖREN SAKAT DİLENCİ İYİLEŞTİ  (4)
Bursa’nın Gemlik ilçesinde bulunan salı pazarında gezen ekipler sakat arabasında ağzı maske ile kapalı olarak bir dilenci gördü. Dilencinin yanına giden ekipler ile arasında kısa diyaloglar yaşandı. “zabıta memurunun ayağa kaldırmak için uzun süre ikna çabaları ile ayağa kalan dilencinin vatandaşlardan manevi duygularını sömürerek topladığı paralara el konularak yasal işlem yapılmak üzere zabıta müdürlüğüne götürüldü.

ZABITAYI GÖREN SAKAT DİLENCİ İYİLEŞTİ  (5)

 

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>