Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Yüz vermediği Caner’e formayla gönderme yaptı

Caner Erkin’e güzel oyuncudan formalı gönderme geldi

13 Mayıs 2016 Cuma, 10:46
sukran-ovali-dan-caner-erkin-e-formali-gonderme-8433832_3137_m

Güzel oyuncu Şükran Ovalı, sosyal medya hesabından “Bana Beşiktaşlı olduğun için mi yüz vermiyorsun?” diyen Caner Erkin’e gönderme yaptı.

Asena Atalay’dan ayrıldıktan sonra bekar hayatı yaşamaya başlayan Caner Erkin’in adı kısa süre içinde birden çok isimle anıldı. Bunlardan biri de oyuncu Şükran Ovalı’ydı. Güzel oyuncuyla yakından ilgilendiği iddia edilen Caner Erkin, Şükran Ovalı ile tanışmak istemiş hatta “Bana Beşiktaşlı olduğun için mi yüz vermiyorsun?” şeklinde imalı bir şekilde takılmıştı.

CANER ERKİN’E MESAJ

Bu konular hakkında her ne kadar taraflardan resmi bir açıklama gelmemiş olsa da Şükran Ovalı’nın önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım bu haberleri yeniden akıllara getirdi ve bu paylaşımın Caner Erkin’e bir mesaj olduğu söylendi. Ovalı’nın üzerinde Beşiktaş formasıyla verdiği poz çok sayıda beğeni ve Caner Erkin’le ilgili haberleri hatırlatan yorumlar aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>