Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Yücebaş ailesinin en mutlu günü

Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürlüğü’nden gazeteci Vedat Yücebaş ile Selvi Yücebaş’ın oğulları Efe Salih ev Ege Vedat’ın sünnet düğünü renkli görüntüler oluşturdu.

18 Nisan 2015 Cumartesi, 21:01
0

Atalay Düğün Salonu’nda gerçekleşen sünnet düğününde sünnet çocuklarının anne ve babası Vedat Yücebaş ile Selvi Yücebaş salona meşaleler eşliğinde girdi. Akabinde Mehter Marşı eşliğinde tahtta salona giren Efe Salih ev Ege Vedat, davetlileri selamladıktan sonra anne-babasının ellerini öptü. Bursaspor marşı eşliğinde getirilen pasta kesilirken salonda şampiyonluk havası esti.

Zafer Mahallesi Folklor Ekibi’nin Arnavutluk ve Balkan oyun havalarından oluşan oyun gösterileri büyüledi. Düğünde salona girişte Osmanlı havası, ardından pasta kesilirken Bursaspor havası, folklor ekibinin Balkan rüzgarı esintisi ve muhteşem şovlar davetlileri coşturdu.

0 1 6 (1) 7 8 (1) 9 (2) 9 (4)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>