Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Yolcu otobüsü gelin otobüsü oldu

Muavinle yolcu genç kızın aşkı evlilikle bitti…Sonrasında ise bakın ne oldu

03 Mayıs 2016 Salı, 12:29
yolcu otobüsü gelin arabasi

Çanakkale’de bir otobüs muavini ile yolcu genç kızın aşkı mutlulukla noktalandı. Gençlerin düğününde yolcu otobüsü gelin arabası oldu.
9 yıldır Truva Turizm’de çalışan ve otobüslerde muavinlik yapan 27 yaşındaki Hüseyin Güner, 3 yıl önce İstanbul – Çanakkale seferi sırasında hayatının aşkıyla tanıştı. Güner, otobüste yer kalmadığı için 21 yaşındaki Seval Güner’i muavin koltuğuna oturttu. Yaptığı iyilikle genç kızın kalbini kazanan Güner, daha sonra arkadaşlığını ilerleterek, Seval Güner’e evlenme teklifinde bulundu.
Firma yetkililerinden izin alan Hüseyin Güner, 3 yıl önce Seval Güner’i tanıdığı şehirlerarası yolcu otobüsünü gelin otobüsüne çevirdi. Güzelce süslettiği otobüsün ön camına ‘Hostes koltuğunda başlayan aşk, nikah masasında son buluyor’ yazdıran Hüseyin Güner’i bu mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı.
Eşini çok sevdiğini söyleyen Hüseyin Güner, “Allah’ın izniyle sonunda biz de yuvamızı kurduk. Çok mutluyum. Yıllarca düşünsem hayatımın aşkını şehirlerarası yolculukta bulacağım aklıma gelmezdi. Film gibi başlayan tanışmamız mutlulukla taçlandı. Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan yakınlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>