Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Yıldızların kader haftası

Bursaspor yönetimi ciddi teklifler gelen üç futbolcuyla da görüşüp yol haritalarını çizecek.

06 Temmuz 2015 Pazartesi, 08:14
volkan şen fernandao

Bursaspor’un önemli yıldızları Fernandao Belluschi, Volkan Şen ve Ozan Tufan’ın Yeşil Beyazlı takımdaki gelecekleri bu hafta netlik kazanacak. Üç futbolcunun da Yeşil Beyazlı takımdaki kaderi önümüzdeki günlerde yapılacak toplantıyla çizilecek. Fenerbahçe’nin peşinde olduğu Volkan Şen ve Ozan Tufan’ın ismi Galatasaray’la da anılıyor.

TEKLİFLER ÇOK

Özellikle Ozan Tufan isminin son günlerde Galatasaray’la çıkması, genç futbolcunun aklını iyice karıştırmış durumda. Cumartesi günü takıma katılması beklenen ancak rötar yapan ve bugün ya da yarın Bursa’ya geleceği öğrenilen Belluschi’ye de Çin’den bir kulübün 3 milyon Euro’luk teklif getirdiği öğrenilmişti. Kulübe gelen resmi tekliflerin bu hafta değerlendirilmesi bekleniyor.

TOPLANTI YAPILACAK

Bursaspor Kulübü cephesi ise artık hiçbir futbolcuyu elinden çıkarmamak istiyor. Tabii ki istenilen miktar gelmedikçe… Bu hafta izinden dönecek olan üç futbolcuyla da görüşme yapacak olan Yeşil Beyazlı yönetim yol haritalarını da belirleyecek. Gelen teklifleri ve futbolcuların görüşlerinin masaya yatırılacağı toplantı sonunda üç oyuncunun da kaderi netlik kazanacak.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>