Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Yıldırımlılar istedi belediye yaptı

Yıldırım Belediyesi, ‘Önerim var’ projesi çerçevesinde 69 mahalleye ve hizmet binalarına koyduğu stantlarla vatandaşların talep ve fikirlerini dinleyip hayata geçiriyor.

03 Eylül 2015 Perşembe, 14:42
oneri

‘Yaşanabilir bir Yıldırım’ için önemli hizmetlere imza atan Yıldırım Belediyesi, vatandaşların ilçe hakkındaki fikirlerini dikkate almaya devam ediyor. Yıldırım Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden Kalite Yönetim Temsilciliği’ne aktarılan teklif ve projeler Değerlendirme Kurulu’nda görüşülerek ilgili müdürlüklere iletiliyor. D. Ali Avcıman isimli vatandaşın Davutdedemetro istasyonunun isminin Yıldırım olarak değiştirilmesi teklifi Fen İşleri Müdürlüğü koordinatörlüğünde Burulaş’a aktarılarak istasyonun isminin Yıldırım/Davutdede olarak değiştirilmesi sağlandı. Öte yandan belediye personellerinden F. Derya Çetin’in geleneksel mutfak kültürü olan salça yapımının yaşatılması için ev hanımlarının daha hijyenik ortamlarda salça yapmalarının sağlanması yönündeki teklifi de Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde Sosyal İşler Müdürlüğü hizmet binasında ‘Salçamı Temiz Yerde Üretiyorum’ ismiyle hayata geçirildi.
Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım’a yeni projeler kazandıran D. Ali Avcıman ve F. Derya Çetin’e katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.
Yıldırım’a yapılan hizmetlerde halkın görüşünü dikkate aldıklarını belirten Edebali, “Vatandaşlarımız farklı pencerelerden bakarak Yıldırım’ı oluşturmada söz sahibi oluyor. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken vatandaşlarla uyum içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz. Yönetimde söz olmak isteyen Yıldırımlıların fikir ve tekliflerini bekliyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>