Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Yıldırımlı dağcı Dünya Şampiyonası’nda

27 Ağustos 2015 Perşembe, 13:57
dağcilar

28 Ağustos-06 Eylül 2015 tarihleri arasında İtalya Arco’da yapılacak olan IFSC Gençler Dünya Şampiyonası’na katılacak milli sporcular yola çıktı. Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafımdan açıklanan 9 kişilik kadroda, iki Bursalı sporcu bulunuyor.
Bursalı milli sporcu ve antrenör Recep Gür ve Ayşe Narmanlı tarafından yetiştirilen, Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü sporcusu Mustafa Onur Çatak lider kategorisinde, Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünden Cihan Akıncı lider ve boulder kategorilerinde yarışmalara katılıyor. Şampiyonaya diğer illerden temsil edecek sporcular Nurhak Tekin, Miraç Gülrenk, Ahmet Yusuf Kılıç, Umutcan Ayvaz, Turhan Özer, İsmail Öztürk, ve Tahsin Sarp Şahin olurken, milli takım kafilesine Yönetim Kurulu Üyesi Faik Can Özen idareci ve Murat Salim Şeren ise antrenör olarak eşlik edeceği açıklandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>