Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Yıldırım’da güvenli trafik

Yıldırım Belediyesi rahat ve güvenlik trafik için çalışmalarını hızlandırdı.

09 Temmuz 2016 Cumartesi, 12:50
YILDIRIM’DA GÜVENLİ TRAFİK

Yıldırım Belediyesi rahat ve güvenlik trafik için çalışmalarını hızlandırdı.
Yolları yenileyerek trafik çalışmalarını yaz aylarında da sürdürdüklerini ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ulaşım konusundaki çalışmalara azami hassasiyet gösterdiklerini söyledi. Edebali, “Yaz aylarında vatandaşlarımızın rahat ulaşımı için yollardaki bakım ve onarımın haricinde asfaltlama ve trafik çalışmalarına da önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın ulaşımını rahat ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlıyoruz” dedi.
Edebali, “Ekiplerimiz yaptığı tespitler doğrultusunda Namazgah, Karaağaç, Selçukbey, Zümrütevler, Hacivat, Değirmenönü, Bağlaraltı, Esenevler mahallelerinde cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları yaptık. Geçen bir yıl zarfında 160 bin 240 ton asfalt döktük. Ayrıca sokaklarda tabelalarını yenileyerek gerekli noktalara plastik bariyerler yerleştirdik” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>