Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Yıldırım’a madalya yağmuru…

2015 yılında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Yıldırım Belediyesporlu sporcular, yeni yılda da madalyaları ilçeye kazandırmaya devam ediyor.

28 Ocak 2016 Perşembe, 14:51
spor3

Bursa’da düzenlenen Spor Tırmanış İl Şampiyonası’nda mücadele eden sporcular elde ettikleri 2 üçüncülük, 2 ikincilik ve 1 şampiyonlukla Yıldırım’ın gururu oldu. Tırmanışçılar, Mehmet Fenerci ile Fatmanur Dağlar üçüncü, Halil İbrahim Dağlar ile Begüm Zeynep Çatak ikinci ve Eray Yılmaz şampiyon olarak toplamda 5 madalyayıYıldırım Belediyespor bünyesinekazandırdı. Kazanılan her başarının hedef çıtasını daha da yükseğe koyduğunu belirten Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali; “Sporcularımız yerel, ulusal ve uluslararası şampiyonalarda elde ettiği zaferlerle Yıldırım’ı gururlandırıyor. Bu kapsamda Yıldırım adını başarıyla temsil eden tırmanış sporcularımızı kutluyorum” diye konuştu.

spor2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>