Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Yıldırım şehit ve gazi yakınlarını yanlız bırakmıyor

20 Nisan 2016 Çarşamba, 14:58
YILDIRIM BELEDİYESİ ŞEHİT YAKINLARINI YALNIZ BIRAKMIYOR BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN 232 ŞEHİT AİLESİ VE GAZİ ZİYARET EDİLDİ.

Yıldırım Belediyesi Şehit Yakınları ve Gazi Masası, şehitlerin emanetleri ve gazilerle yakından ilgileniyor.
Şehit Yakınları ve Gazi Masası personeli, şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret edip taleplerini süratle yerine getiriyor. Özel faaliyetlerde şehit aileleri ve gaziler bir araya getirilirken, 232 şehit yakını ve gazi evlerinde ziyaret edildi. Şehit polis Mehmet Kara’nın adı da Karamazak Mahallesi’ndeki parka verildi.
Şehit aileleri ve gazilerin kendilerine emanet olduğunu vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Ülkemizin güvenliği ve milletimizin huzuru için gözünü kırpmadan canını veren, sağlığını kaybeden vatan evlatlarımıza çok şey borçluyuz. Onlar bizler için hayatlarından olurken, geride bıraktıkları yakınlarını da kendimize emanet olarak kabul ediyor, onları kendi ailemizden görüyoruz. Onların dertleriyle dertlenmek, mutluluklarını paylaşmak boynumuzun borcu” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>