Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Yeşil Bursa Rallisi’ne muhteşem start

2016 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan Yeşil Bursa Rallisi, Eker Meydan’dan start aldı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi, 16:58
20160723AW808474_04

Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından 23-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenen 2016 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan Yeşil Bursa Rallisi, Eker Meydan’dan start aldı.

YEŞİL BURSA RALLİSİ’NE MUHTEŞEM START
Yarış öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) Başkanı Atilla Beyhan, “Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan dolayı yarışımızı ertelemeyi hiçbir şekilde düşünmedik.

YEŞİL BURSA RALLİSİ’NE MUHTEŞEM STARTBayraklarımızın dalgalandığı harika bir organizasyon oluyor. Vatandaşlara otomobil sporunun böylesine önemli bir yarışına sahip çıktıkları için teşekkür eder, bütün yarışçı arkadaşlarımıza da zorlu etaplarda başarılar dileriz” dedi.
24 Temmuz Pazar sabahı 08:30’dan itibaren yeniden direksiyon başına geçecek olan ekipleri ikinci günde zorlu bir mücadele bekliyor olacak. İbrahim Yazıcı ve Mehmet Köprücü özel etaplarını ikişer kez geçecek olan ekipler, son olarak Red Bull avantaj etabında kozlarını paylaşacak. Orhaneli Keles bölgesindeki toprak zeminli etaplarda yaşanacak mücadele, saat 18:00’da Crowne Plaza Bursa önündeki finiş podyumunda sona erecek.
Yarışçı Saipcan Hasbay pilot , annesi Merve Hasbay ise copilot olarak yarışan isimlerden. Ünlü oyuncu Ecem Çalık ise copilot olarak ralliye katılıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>