Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Yeşil Bursa, Nevzat Dinçbudak’a emanet

Bursaspor’un pilot takımı tecrübeli teknik adam Nevzat Dinçbudak’a emanet edildi.

28 Haziran 2016 Salı, 11:31
43717_on

Bursaspor’un pilot takımı Yeşil Bursa A.Ş. 2016-2017 sezonunda tecrübeli teknik adam Nevzat Dinçbudak’a emanet edildi.

Özlüce Tesisleri’nde yapılan imza törenine Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Yeşil Bursa A.Ş. Başkanı Şükrü Çekmişoğlu, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Yeşil Bursa A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

BAŞKAN ALİ AY: “KENDİNİ İSPATLAMIŞ HOCA”

Başkan Ali Ay imza töreninde yaptığı konuşmada Yeşil Bursa A.Ş.’nin hedefinin bir üst lige çıkmak olduğunu belirtti. Ay, “ Yeşil Bursa bizim pilot takımımız. Bu sene hedefimiz bir üst lige çıkabilmek. Bunun için de gerekli çalışmaları yaptık ve Şükrü Başkanımız, yöneticileriyle birlikte Nevzat Hoca’da karar kıldılar. Biz de Nevzat Hoca’ya başarılar diliyoruz. Kendisini ispatlamış bir hoca. Ben başarılı olacaklarına inanıyorum. İnşallah başarılı olurlar ve pilot takımımız ikinci lige yükselir. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

43715_on

ÇEKMİŞOĞLU: “ İKİNCİ LİG YOLUNDA NEVZAT HOCAMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Yeşil Bursa A.Ş. Başkanı Şükrü Çekmişoğlu ise “Geçen sene ligin yarısında göreve geldiğimiz için başarıya ulaştığımıza inanıyorum. Göreve geldiğimizde 13 sırada aldığımız takımımızı, son haftaya kadar play-off mücadelesinin içinde tuttuk ve son anda yaşanan aksaklıklar nedeniyle ikinci lige çıkamadık. Yılmadık, bu sene inşallah ikinci lig yolunda Nevzat Hoca ile yolumuza devam etme kararı aldık. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

43714_on

DİNÇBUDAK: “ÜST LİGİ ZORLAYACAĞIZ”

Tecrübeli çalıştırıcı Nevzat Dinçbudak ise sözlerine yeniden Bursaspor camiasının içerisinde olduğu için büyük bir gurur duyduğunu belirterek başladı. Dinçbudak, “ Beni buraya layık gören yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Yeşil Bursa takımı öncelikle yetiştirici olacak  ve istediğimiz kadro yapısını kurduğumuz takdirde ise üst ligi zorlayacağımıza inanıyorum.  Camiamıza teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

43718_on

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>