Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Yenişehir’in cephesi değişiyor

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde cephe sağlıklaştırma çalışmaları başlıyor.

16 Mayıs 2016 Pazartesi, 13:47
lşjkhjghg

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde cephe sağlıklaştırma çalışmaları başlıyor.
Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanı Aziz Elbas ve müteahhit firma yetkilileriyle bir araya geldi. Çelik, cephe sağlıklaştırma ve kamu alanlarını düzenleme projesinin onaylanarak yerinde incelemelerinin tamamlandığını ve haziran-temmuz aylarında çalışmalara başlanacağını söyledi.
Başkan Çelik, ilk etapta Cumhuriyet Caddesi ile Alican Caddesi’nin kesişiminden itibaren Hacı Hasan Sokak ve Lapacı Sokak’a kadar olan kısımda 13 binanın cephesinin güzelleştirileceğini belirterek, “Belirtilen güzergahlarda yer alan yapıların ısı yalıtım uygulamaları, dış cephe boyaları, tabela düzenleri, balkon korkulukları, pencereleri, vitrin düzenleri, kaldırım ve refüj kaplamaları, elektrik direği, sokak aydınlatmaları gibi dış mekan mobilyaları ve teknik elemanları değiştirilerek, ilçemizin en önemli caddesi güzelleştirilecek” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>