Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Yeni yönetimin ilk ziyareti Bozbey’e

21 Ocak 2016 Perşembe, 13:32
3131

Bursa Aile Hekimleri Derneği Başkanlığı’na yeni seçilen Dr. Ali Torun ve yönetim kurulu üyeleri göreve geldikten sonra ilk ziyaretlerini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e gerçekleştirdi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, göreve yeni seçilen Bursa Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Ali Torun ve yönetim kurulunu Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ndeki başkanlık makamında ağırladı. İlk resmi ziyaretlerini Başkan Bozbey’e gerçekleştirdiklerini belirten Dernek Başkanı Dr. Ali Torun, 473 üyeleri olduğunu, Nilüfer’de de 100 aile hekiminin görev yaptığını söyledi. Torun, Nilüfer Belediyesi ile projeler üretmek istediklerini belirterek halk sağlığı adına ortak çalışmalara imza atmak istediklerini kaydetti.

Dernek olarak toplantılarını Nilüfer Belediyesi’nin Konak Mahallesi’nde bulunan Dernekler Yerleşkesi’nde düzenlediklerini belirten Dr. Ali Torun, Karaman Mahallesi’nde kurulacak yerleşkenin bir an önce tamamlanarak hizmet vermeye başlamasını beklediklerini söyledi.

Aile hekimlerinin yaşadıkları sorunların da konuşulduğu ziyarette Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Aile Hekimleri Derneği’ni ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Ortak projeler üretilmesi konusunda destek vereceklerini kaydeden Bozbey, 23 Nisan, Minareliçavuş ve Balat Mahallesi’nde aile hekimlerinin kullanacağı hizmet binaları için çalışmalar yaptıklarını da kaydetti.
3

2

1

3131

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>