Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Yeni sezon hazırlıkları tam gaz

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

12 Temmuz 2016 Salı, 09:34
sdfghjkjhgf

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Yapılan testler sebebiyle akşam antrenmanı eksik bir kadro ile gerçekleştirildi.

BURSASPOR YENİ SEZON HAZIRLIKLARINI ÖZLÜCE TESİSLERİ’NDE SÜRDÜRÜYOR
Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yapılan ve 1,5 saat süren çalışmada yeşil-beyazlı futbolcular ısınmanın ardından, pas ve koordinasyon çalışması yaptı. Sabah Acıbadem Bursa Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen Bursasporlu futbolculardan Emre Taşdemir, Aziz Eraltay, Yaya Sane, Sinan ve Merter cybex testine girmeleri sebebiyle akşam antrenmanında yer alamadı. Ayrıca izinli olan Harun, Sivok, Necid, Dzsudzsak ve Almanya’da ameliyat olan Şamil Çinaz da antrenmana katılmadı. Ayağında sakatlığı bulunan Cristobal Jorquera ise fizyoterapist eşliğinde yürüyüş yaptı.

BURSASPOR YENİ SEZON HAZIRLIKLARINI ÖZLÜCE TESİSLERİ’NDE SÜRDÜRÜYOR
Bursaspor’un yeni transferlerinden Venezüellalı Yonathan Del Valle bu gece 22.30’da İstanbul’a geleceği açıklanırken, oyuncunun yarın akşam yapılacak olan antrenmana katılması bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>