Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Yaralı taraftara Bursaspor sahip çıktı

Bursa’da çıkan olayda başından yaralanan Eskişehirspor taraftarını Bursaspor’lu yöneticiler hastanede ziyaret etti.

01 Ekim 2015 Perşembe, 11:37
yarali eskisehir

Eskişehirspor taraftarı Emre’nin Göktaş’ın başından yararlanmasına çok üzüldüklerini ifade eden yeşil-beyazlı kulüp yöneticisi Ahmet Eraslan “Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim murulu üyelerimizin geçmiş olsun dileklerini iletiyorum. Bizlerin yaşanan bu üzücü olaydan haberimiz yeni oldu ve hemen ziyaretinize geldik. Münferit bir olay neticesinde Emre tedavi görüyor. Maç öncesinde yaşanan bu münferit olayı Bursaspor taraftarına mal etmemenizi rica ediyorum. Eskişehirspor ile Bursaspor arasında yıllardan beri gelen güzel bir rekabet var. Karşılaşma öncesinde Eskişehirspor yönetim kurulu üyeleriyle de yemekte bir aradaydık. Ancak genç taraftarımız Emre’nin başına talihsiz bir olay geldi. Emre’nin tedavisi süresince bizler yanınızdayız. Tekrar kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum” dedi.
Tedavisi devam eden Emre ise “ Öncelikle buraya kadar gelip beni ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi talihsiz münferit bir olay yaşadım. Kesinlikle Bursaspor taraftarına mal etmiyorum. Zaten bir kişinin yaptığı bir olaydı. Gelip beni yalnız bırakmadığınız için tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.
Göktaş’ın ailesi ziyaretten dolayı Eraslan’a teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>