Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Yaban hayvanlar üniversiteye teslim…

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bursa Bölge Müdürlüğü ile Uludağ Üniversitesi (U.Ü) Veteriner Fakültesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

01 Aralık 2015 Salı, 18:28
geyik

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bursa Bölge Müdürlüğü ile Uludağ Üniversitesi (U.Ü) Veteriner Fakültesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Üniversite personeli Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na bağlı rehabilitasyon merkezinde araştırma yapabilecek, yaban hayvanlarının tedavisi ise U.Ü’deki Hayvan Hastanesi’nde yapılacak.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bursa Bölge Müdürü Yahya Güngör ve U.Ü. Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Yıldız arasında protokol imzalandı. Protokol dahilinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Karacabey ilçesinde bulunan Celal Acar Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yapılacak bilimsel araştırmalarda Veteriner Fakültesi personeline kolaylık sağlayacak. Burada müdahale edilmesi mümkün olmayan annesiz, hasta ve yaralı yaban hayvanlarının gerekli tedavi ve diğer müdahaleleri Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi’nde yapılacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>