Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Bursa’da o hastane hasta kabul etmeye başladı

Güney Marmara’nın referans hastanesi olacak VM Medical Park, hasta kabulüne başladı.

21 Ağustos 2016 Pazar, 18:41
fotoğraf 2

Sağlığa değer katan hizmet anlayışıyla, Güney Marmara’nın referans hastanesi olacak VM Medical Park 20.08.2016 tarihi itibari ile hasta kabulüne başladı.

10 yıldır ‘Bursa’nın kalbi’ olarak nitelendirilen Fomara Meydanı’nda yer alan Medical Park Bursa Hastanesi, Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki yeni binasında, yepyeni bir markayla hizmete başladı. 50 bin metrekarelik devasa bir binada “VM Medical Park” markasıyla kapılarını açan hastane, kişiye özel sağlık hizmetini merkezine alan; akademik ve alanında uzman hekim kadrosuyla çağdaş bir hastane ortamında hizmet verecek.

“Herkes için sağlık” mottosuyla 23 yıl önce kurulan ve sağlıkta uluslararası standartları Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu, en yeni markası VM Medical Park’la büyümeye devam ediyor.

Güney Marmara’nın referans hastanesi olarak WM Medical Park Bursa Hastanesi, son teknolojik imkanlarla, bölgedeki sağlık hizmetlerini üst düzeye taşıyacak. Kusursuz hizmet anlayışı ve sağlık kavramını öne çıkaran duruşu ile kısa sürede bölge insanının yaşam kalitesini arttıracak. Dünya ile aynı anda uygulanan ileri tanı ve tedavi yöntemlerini ve yenilikçi tıp teknolojilerini ,akademik ve uzman hekim kadrolarıyla Bursalılarla buluşturacak. 65-80 metrekarelik konforlu ve şık hasta odalarıyla kusursuz otelcilik hizmeti verecek.

VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Prof.Dr.Sedat Demir, “VM Medical Park Hastanesi, erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu ön plana çıkaran anlayışlarıyla kısa sürede bölgede adlarından söz ettirecek” dedi.

fotograf 1 fotoğraf 2 fotoğraf 3 fotoğraf 4 fotoğraf 5

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>