Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Vergi ödemeleri için son gün…

Çevre temizlik ve ilan reklam vergisini ödemek isteyen vatandaşlara hafta sonu da hizmet verilecek.

24 Mayıs 2016 Salı, 12:38
sdfghjklkjhg

Nilüfer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü vezneleri, son ödeme tarihi 31 Mayıs olan emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergi ödemelerini vatandaşların kolaylıkla yapabilmeleri için hafta sonu da hizmet verecek. Vergisini ödemek isteyenler 28-29 Mayıs tarihlerinde de Nilüfer Belediyesi veznelerinde ödeme yapabilecek.
Nilüfer Belediyesi vezneleri hafta sonunda (28-29 Mayıs) da sabah saat 09:00’dan 16:00’a kadar açık olacak. Cumartesi ve pazar günü Nilüferlilere hizmet verecek veznelerin yanı sıra vatandaşlar vergi ödemelerini Beşevler Karafatma Meydanı, CarrefourSA AVM, Nilüfer Belediyesi Halk Evi ve Ataevler Magazin Outlet önünde bulunan Nilüfer Belediyesi Ödeme Noktaları’ndan nakit veya kredi kartıyla da yapabilecek.
Ayrıca isteyenler Nilüfer Belediyesi’nin www.e-islem.net internet sitesi üzerinden de vergi borcu sorgulama ve kredi kartıyla ödeme seçeneklerini kullanarak vergilerini kolaylıkla internet üzerinden ödeyebilir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>