Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Ünlü firmalar, düğünleri için yarışa girdi!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin Cunda’da yapacağı düğünü için dünyaca ünlü firmalar sponsorluk yarışına girdi.

24 Şubat 2016 Çarşamba, 11:04
sinem kobal

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun, 21 Mayıs’ta Sinem Kobal’la Cunda’da yapacağı düğünü için dünyaca ünlü firmalar sponsorluk yarışına girdi. Yakışıklı oyuncu, George Clooney gibi gelen teklifleri elinin tersiyle itti.

DÜĞÜNLERİ ÇOK KONUŞULACAK

Türkiye’nin en gözde bekarlarından Kenan İmirzalıoğlu’nun Sinem Kobal’la düğünü, şimdiden olay yarattı. Yılbaşında evlilik teklifi ettiği sevgilisini geçtiğimiz haftalarda ailesinden isteyen başarılı oyuncu, düğün yeri olarak da Cunda Adası’nı tercih etti.

 SPONSORLUK YARIŞI KIZIŞTI

21 Mayıs’taki nikahları için adada 19 ile 22 Mayıs tarihleri arasında kutlamalar yapacak olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, şimdiden 3 oteli kapattı. Sadece dizi ve filmleriyle değil rol aldığı reklamlarıyla da büyük ses getiren Kenan İmirzalıoğlu, firmalar arasında da savaş başlattı. Türkiye’nin en gözde jönünün evleneceği isim de gözde bir oyuncu olunca düğün için sponsorluk yarışı kızıştı. Yılın düğününde adının geçmesini isteyen içecek, yiyecek, yat kiralama, organizasyon firmaları Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürdü.

kenan imirzalioğlu

MİLYON DOLARLIK TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

Ancak yakışıklı oyuncu, gelen tüm teklifleri elinin tersiyle itti. Türkiye’nin en gözde bekarının düğünü için başlayan sponsorluk yarışı da akıllara dünyaca ünlü aktör George Clooney’i getirdi. Yakışıklı yıldız da 2014′te Venedik’teki düğünü için sponsorlardan servetlik teklifler almış ve milyon dolarlık birçok teklifi reddetmişti.

George Clooney’nin Amal Alamuddin ile 2014 yılında Venedik’teki düğünü olay olmuştu.

Gözde çiftin şimdiden büyük merakla beklenen düğünleri, Cunda’daki Ortunç Koyu’nda yapılacak. Çift, düğün alanına tekneyle gelecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>