Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Uludağ Üniversitesi’ne Görükle’den bisiklet yolu

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kendisini ziyaret eden Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu’na Görükle’den üniversite girişine kadar olan güzergaha bisiklet yolu yapacaklarını söyledi.

07 Mayıs 2015 Perşembe, 08:47
bozbey bisiklet

Gebze’de 6-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Sağlıklı Kentler Birliği’nin ‘Uyuşturucu ile Mücadele’ konulu toplantısı için bisikletle yola çıkan Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyesi 15 bisikletli, yolculuk öncesi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti. Uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek istediklerini belirten Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Başkanı Elif Sayan, yapacakları çalışma hakkında bilgi verdi.
Gençlerin yolculuğu öncesi flamasını alan Başkan Mustafa Bozbey ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyorsunuz. Üniversite ile güzel iş birliği projelerine imza attık. Şimdi Görükle’den üniversite girişine kadar uzanan güzergaha bisiklet yolu yapacağız. Böylece ulaşım güvenli hale gelecek. Bilinçli bisiklet kullanımını sağlamak istiyoruz. Her zaman üniversitelilerimizin yanındayız’ dedi.
Başkan Bozbey gençlere yolculuk öncesi birer hediye çantası verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>