Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Uludağ Üniversitesi’nden öğrencilerine bedava çorba

Uludağ Üniversitesi yönetimi, aldığı kararla 5 Ekim Pazartesi gününden itibaren Görükle Kampüsü’ndeki bütün öğrencilere her sabah çorba ikram edecek.

03 Ekim 2015 Cumartesi, 13:26
corba

Öğrencilerine destek olmak için bir ilke imza atan üniversite yönetimi, Merkez Öğrenci Yemekhanesi’nde hafta içi her sabah saat 08.00 ile 10.00 arasında 2 çeşit çorba ikram edecek. Öğrencileri sevindiren yeni uygulama hakkında bilgi veren Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, “Ailelerinin bizlere emaneti olarak gördüğümüz gençlerimize ücretsiz kahvaltı imkânı sağlayarak sağlıklı beslenmelerine destek verebilmek için böyle bir hizmet başlattık. Üniversite tarihinde bir ilk özelliği taşıyan uygulamamızla tüm öğrencilerimize her sabah hijyenik ve kaliteli bir kahvaltı yapabilme imkanı sunacağız” dedi.
Yeni yönetim olarak göreve gelmelerinin ardından yine bir il olarak kampüsteki öğrencilere akşam yemeği verdiklerini, ramazan boyunca da kampüste 35 bin kişiye ücretsiz iftar verdiklerini hatırlatan Rektör Ulcay, “Her zaman öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bütün öğrencilerimizi bu hizmetimizden yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>