Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Uludağ Üniversitesi Rektörü bakın kimin elini öptü?

29 Mayıs 2015 Cuma, 23:46
rektö

Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay, Güney Marmara’nın en büyük bölge hastanesini yaptıran hayırsever iş adamının elini öptü.
UÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, 14 milyon liraya mal olan 50 yataklı ve Güney Marmara’nın en büyük bölge hastanesini yaptıran hayırsever iş adamı Sabahattin Gazioğlu’nun elini öptü. Ulcay, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç tarafından hizmete açılan Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’ni sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, “Hayırsever iş adamı büyüğümüz Sabahattin Gazioğlu’na yeniden Bursa’mız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BAKANDAN REKTÖRE ZİYARET

REKTÖRE ZİYARET

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yaklaşık iki ay önce göreve atanan Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.
Üniversite üst yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette Bakan Müezzinoğlu’na Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili brifing verildi. Acil çözülmesi gereken sorunları dinleyen Bakan Müezzinoğlu, iyileştirmeler için çalışmalar yapacaklarını bildirdi. Bakan Müezzinoğlu daha sonra Hayırsever iş adamı Sabahattin Gazioğlu’nun Tıp Fakültesi yanına yaptırdığı Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’ni gezerek, bilgi aldı. Hastaneyi çok beğendiğini ifade eden Bakan, emeği geçen herkese ve özellikle Sabahattin Gazioğlu’na teşekkür etti.
Sabahattin Gazioğlu da, sağlığı elverdiği sürece desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>