Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Ülkesini sevenler bu darbeyi bastırdı

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, yapılan hain darbe girişimini milletin bastırdığını söyledi.

27 Temmuz 2016 Çarşamba, 12:15
fsdfv

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, 15 Temmuz gecesi yapılan hain darbe girişimini memleketini sevenlerin bastırdığını söyledi.
Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Ulcay, Yıldız’ın 15 Temmuz gecesi çok önemli bir görevi yerine getirdiğine işaret ederek, “Vatanın ve milletin birliği adına hayatlarını ortaya koyan ve terör çetesi FETÖ’nün kalkıştığı darbe girişiminin ilk anlarından itibaren görevinin başında duran sayın emniyet müdürümüz ve onun şahsında bütün emniyet güçlerimize teşekkür etmek için buradayız. Ülkemizde böylesine vatansever ve onurlu insanlar sayesinde huzur ve güven tesis ediliyor. Kendi memleketini içeriden yıkmaya çalışan ve en sinsi şekilde kurumlarda örgütleşen ihanet çetelerinin kalkıştıkları terör eylemlerinin başarısızlıkla sonuçlanmasında işte bu memleket sevdalısı emniyet ve askeri güçlerimizin katkısı büyüktür. Kendilerini ve şahsında bütün emniyet mensuplarını yaptıkları başarılı ve azimli çalışmalardan dolayı kutluyorum dedi.

“Ülkesini sevenler bu darbeyi bastırdı”
Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız da ülkenin huzurunu ve demokratik düzeni bozmaya yönelik böylesi girişimlerin hiçbir zaman başarıya ulaşamayacağını belirtti. Yıldız, memleketini seven ve vatanı için görev yapan bütün emniyet güçlerinin bu kalkışmanın bastırılmasında büyük önemi olduğunu vurguladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>