Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

UEDAŞ’tan “Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” projesi

10 Mart 2016 Perşembe, 20:56
UEDA? "B? K?TAP DAHA AYDINLIK B? HAYAT" PROJES?YLE ?NEGÖL'E KÜTÜPHANE KAZANDIRACAK

UEDAŞ, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında “Kardeşim Üşümesin” projesinin ardından “Bi kitap daha aydınlık bi hayat” projesinin startını verdi.
UEDAŞ hizmet bölgesindeki İnegöl’de “Bi kitap daha aydınlık bi hayat” projesi kapsamında Şipali mahallesi ilk ve ortaokuluna kütüphane kazandırmak için kolları sıvadı. Projenin startını İnegöl’den veren UEDAŞ yetkilileri, bu yıl 5 köy okuluna daha kütüphane kazandıracak. Okulun bahçesindeki atıl vaziyette bulunan binanın bir hafta içinde restore edilerek hizmete açılacağı bildirildi.
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce beraberindeki ekiple birlikte Şipali Mahallesi İlk ve Ortaokulunda hayat bulacak kütüphane binasında incelemelerde bulundu. Yüce, “UEDAŞ olarak sosyal sorumluluk kampanyalarına önem veriyoruz. ‘Bi kitap daha aydınlık bi hayat’ sosyal sorumluluk projesi için bugün İnegöl’deyiz. Sorumluluk alanlarımızdaki beş köy okuluna kütüphane kuracağız. İlk kütüphanemizi İnegöl’deki Şipali Mahallesi’ndeki ilköğretim ve ortaokulunda kuracağız. Kütüphane binasının tadilatı ve boya işlemlerini yapacağız” dedi.
Yüce, “3 bin kitaptan oluşacak bir kütüphane olacak. Her yıl bu kampanyayı gerçekleştiriyoruz. Bu yıl ilk durağımız İnegöl oldu. Önümüzdeki haftalarda Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin de katılımıyla kütüphanemizin açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.
Öğrenciler ve öğretmenler de yapılan kütüphaneden dolayı UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.
UEDAŞ "Bİ KİTAP DAHA AYDINLIK Bİ HAYAT" PROJESİYLE İNEGÖL'E KÜTÜPHANE KAZANDIRACAK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>