Son Dakika
21 Ekim 2016 Cuma

Tuvalette ölü bulunan genç son yolculuğa uğurlandı

Bursa’nın İznik ilçesinde tuvalette cesedi bulunan genç, son yolculuğuna uğurlandı.

28 Ağustos 2015 Cuma, 21:02
TUVALETTE ÖLÜ BULUNAN GENÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bursa’nın İznik ilçesinde tuvalette cesedi bulunan genç, son yolculuğuna uğurlandı.
Olay, babasına ait konfeksiyon mağazasında çalışan 32 yaşındaki Hakan İsen’in dün sabah “İşe gidiyorum” diye evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamaması üzerine ortaya çıktı. Hayatından endişe eden ailesi bulunması için polise başvuruda bulundu. Belediye İş Hanı’nın ikinci katında bulunan boş bir kıraathaneyi araştıran ekipler, boğularak öldürüldüğü sanılan Hakan İsen’in yarı çıplak cesedi ile karşılaştı. İş hanının güvenlik kameralarını inceleyen polis, cinayet zanlısı olarak akli dengesi yerinde olmayan Ahmet Ç.’yi gözaltına aldı.
Hakan İsen’in cenazesi bugün toprağa verildi. Babası Mustafa İsen, oğlunun cenazesini musallaya koydu. Gözü yaşlı baba daha sonra tabutun başında taziyeleri kabul etti. İkindi namazını mütakip Eşrefzade Camii’nde kılınan cenaze namazın ardından Hasan İsen aile kabristanına defnedildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>