Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Türkiye’nin güneyinde müthiş kebap keyfi

Eski fotoğraf sanatçısı Harun Yılmaz, Antalya’nın Serik ilçesinde hizmete açtığı 01 Adana Ocak Başı ile damak tadının en lezzetli menülerini Antalyalılara ve turistlere sunacak.

05 Nisan 2015 Pazar, 18:59
IMG_0578

Antalya’nın Serik ilçesinde 01 Adana Ocak Başı görkemli bir törenle hizmete girdi. Eski fotoğraf sanatçısı Harun Yılmaz tarafından açılan 01 Adana Ocak Başı en lezzetli menülerini Antalyalılara ve turistlere sunacak.

Lezzetin kalitesini müşterilerine sunduklarını ifade eden Harun Yılmaz, “Çorba denildiğinde akıllarda 01 Adana Ocak Başı kalacak şekilde lezzetler ürettik. Bizden bir kez çorba yiyen müptelası olacak. Ev yapımı mantılarımız ise, mantı tutkunlarını bir araya getirecek. Kokoreç denildiğinde lezzet ve hijyen çok önemli. Bunun en güzel örneğini yaparak turistlerin ve Antalyalılara müthiş Adana ve Urfa kebabı lezzeti sunacağız. Izgara ve pide isteyenleri de tabiî ki unutmadık. Sabah kahvaltısı, pide çeşitleri ve ızgara çeşitleriyle nezih mekanımıza Antalyalılar ile yerli ve yabancı turistlerimizi ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.

IMG_0579 IMG_0580

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>