Son Dakika
20 Ekim 2016 Perşembe

TSYD Bursa’dan Emniyet Müdürü Yıldız’a ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı ziyaret etti.

05 Ağustos 2015 Çarşamba, 21:34
TSYD BURSA'DAN EMNİYET MÜDÜRÜ YILDIZ'A ZİYARET

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı ziyaret etti.
TSYD Bursa Şubesi Başkanı İlhan Öztat ile yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ali Ekmekçi ve Ruhi Berber, Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Bursa’da sporun son derece ilgiyle takip edildiğini vurgulayan Yıldız, spor yazarlarının da bu alanda etkin bir güç olduğunu dile getirdi. Yıldız, kısa süre içerisinde spor yazarları ile bir araya geleceğini belirtirken, ”Gazetecilik toplumun her kesimine ulaşan sosyal bir meslektir. Kamuoyunu bilgilendirme ve aydınlatmada önemli rol oynar. Aynı zamanda kurallara ve etik değerlere dikkat edilmesi gereken bir iş koludur. Medyanın amacı toplumu doğru bilgilendirmektir. Eksik ya da geç bilgi manipüle edilebiliniyor” dedi.
Bursa’nın medyasını Babıâli olarak nitelendiren Yıldız, “Oturmuş bir kültürü var. Bursa medya değerli kişilerin öncülüğünde bir gelenekten geliyor” diye konuştu.
Öztat ise, Bursa’nın bir spor şehri olduğunu ifade ederek, dernek olarak emniyet ile işbirliği ve koordineli bir biçimde çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>