Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

TSE belgeli Busmek’te eğitimler başlıyor

BUSMEK’in hizmet kalitesi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen ISO 9001:2008 TSE Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile tescillendi.

21 Ağustos 2015 Cuma, 20:54
TSE BELGELİ BUSMEK’TE EĞİTİMLER BAŞLIYOR BUSMEK’İN HİZMET KALİTESİ, TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE) TARAFINDAN VERİLEN ISO 9001:2008 TSE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ İLE TESCİLLENDİ

BUSMEK’in hizmet kalitesi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen ISO 9001:2008 TSE Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile tescillendi. BUSMEK’in yeni eğitim öğretim dönemine kayıtları ise 24 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların hayatına yeni ufuklar açabilmeleri hedefiyle ücretsiz olarak gerçekleştirilen mesleki eğitimlerin adresi BUSMEK, kalite belgesini aldı. 2015 yılı Ocak ayından itibaren ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standardı gereklilikleri doğrultusunda eğitimler alınarak belgelendirme süreci başlatılmıştı. Kurumun tüm faaliyetlerinde hizmet kalitesini ön planda tutmak, paydaş memnuniyeti odaklı bir kalite yönetim sistemini yürütmek maksadı ile düzenlenen faaliyetler çerçevesinde TSE’ye başvuru yapıldı ve gerçekleştirilen denetlemeler neticesinde de ‘TSE Kalite Yönetim Sitemi Belgesi’ alan BUSMEK’in eğitim kalitesi tescillendi.
Eğitim kalitesi TSE belgesiyle de tescillenen BUSMEK’te 2015 – 2016 eğitim öğrenim dönemi kayıtları da başladı. Kaliteli eğitimin adresi BUSMEK’te 2015-2016 eğitim dönemi kayıtları 24 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.
Kaliteli eğitimin adresi BUSMEK’te eğitim almak isteyenler, kurslara http://busmek.bursa.bel.tr/ adresinden online ön kayıtla veya Merinos Kurs Merkezi’ne bizzat başvurarak kayıt yaptırılabilecekler. Vatandaşlar, her türlü bilgiye BUSMEK Merinos Yönetim Merkezi’nden, 0224 254 30 30 no’lu telefon ile ulaşabilirler. BUSMEK’te eğitimler de Ekim’de başlayacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>