Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Trompetin ustasından Caz keyfi

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nde trompet sanatçısı Barış Demirel konser verdi. Demirel kendine has üslubu ile izleyenleri cazın muhteşem dünyasına taşıdı.

10 Şubat 2016 Çarşamba, 11:57
Barış demirel (3)

Nilüfer Belediyesi, Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali ile caz müziğinin sevilen isimlerini Bursalılarla buluşturmaya devam ediyor.  “Barıştık mı” projesiyle tanınan Barış Demirel, Nazım Hikmet Kültürevi’nde hayranları ile buluştu. Müzikal arayışını trompet üzerinden sürdüren sanatçı, gecede Ağahamam Apartmanı’nda Bir Çiçek, Çok Derinlerde O Kadar Mutluydum ki, Aşk Fezalarında Meşk Astronotu gibi sevilen parçalarını caz tutkunları için seslendirdi. Aralarında Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Fırat Emiroğlu ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi’nin de yer aldığı izleyiciler Barış Demirel’in müziğiyle keyifli anlar yaşadı.

Barış demirel (2)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>