Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Tosic Bursaspor’a mı geliyor?

Sezon sonunda serbest kalacak olan Gençlerbirliği’nin savunma oyuncusu Dusko Tosic, Trabzonspor ile anlaşmadığını söylerken, Bursaspor ve Beşiktaş’ın da kendisini istediğini belirtti.

08 Mayıs 2015 Cuma, 09:23
0

Ersun Yanal ile yaptığı gizli görüşme ile gündeme bomba gibi düşen Tosic, sporx’e açıklamada bulunurken, birçok kulüple görüştüğünü ancak sadece Trabzonspor ile görüşmesinin haber olduğunu söyleyerek “Trabzonspor maçından sonra İstanbul’a gittim. Ersun Yanal da İstanbul’daymış. Beni aradı. Görüşelim mi, diye sordu. Tamam, dedim” ifadesini kullandı.

TEKLİF ALDIM

Ersun Yanal ile görüştüklerini belirten Tosic; “Beni kendi takımında görmek istediğini, benimle çalışmak istediğini söyledi” ifadesini kullandı. Gençlerbirliği ile olan sözleşmesinin bitiminin ardından kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini açıklayan Tosic, Bursaspor ve Beşiktaş’tan da teklifler aldığını söyledi. Sırp oyuncu maddi konularla ise menajerinin ilgilendiğini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>