Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Torun ve ekibinden hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Bursa İl Başkanı ve yürütme kurulu Efkan Ala ve Mehmet Müezzinoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

28 Mayıs 2016 Cumartesi, 12:04
cemalettin

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, İl Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte yeni dönemde Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve İçişleri Bakanlığı görevine devam eden Efkan Ala’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, beraberinde İl Tanıtım Medya Başkanı Davut Gürkan, İl Yerel Yönetimler Başkanı Asım Amil, İl Ekonomi İşleri Başkanı Kemal Ermiş ve İl Halkla İlişkiler Başkanı Hasan Kılıç’la birlikte yeni dönemde Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve İçişleri Bakanlığı görevine yeniden getirilen Efkan Ala’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretleri sırasında Müezzinoğlu ve Ala’ya görevlerinde başarılar dileyen başkanlar, yeni dönemde de Bursa Teşkilatları olarak partilerinin en büyük destekçilerinden olacaklarını belirttiler.
Ziyaretleri hakkında konuşan Başkan Torun, Türkiye’nin önüne konulan büyük hedefler yolunda her zaman olduğu gibi çok çalışarak kutlu yürüyüşün önemli aktörlerinden olacaklarını vurguladı. Başkan Torun, Bursa teşkilatları ve her seçimde verdikleri destekle teveccühlerini gösteren Bursa Halkı’nın bu yürüyüşe koyacağı katkıya olan inancını dile getirerek, “İnşallah, daha güçlü, daha büyük, daha demokratik, daha refah bir Türkiye yolunda partimizin önünü açan güçlerden biri olacağız” dedi.

BAŞKAN TORUN VE EKİBİNDEN "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>