Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Tomas Necid gerçekleri

Çek golcünün transferinde adım atılamamasının nedenleri ortaya çıktı.

29 Haziran 2015 Pazartesi, 11:14
Tomas Necid

Bursaspor uzun süredir Çek forvet Tomas Necid ile temas halinde. Bonservisi elinde olan 26 yaşındaki oyuncunun menajerleriyle birçok defa görüşen yeşil beyazlıların bu transferde neden adım atamadığı ortaya çıktı. Tomas Necid’in menajerleri bugüne kadar Türkiye’de pek şahit olmadığımız bir yöntemle Bursaspor’un karşısına çıktı. Menajerler tecrübeli forvetin haklarının yüzde 50’sini yeşil beyazlı yönetime önerdi. Bunun için de Bursaspor’dan 500 bin Euro talep edildi.

SATIŞTAN DA YÜZDE 50 PAY

Menajerlerin ileriki yıllar için ümitleri olmasından dolayı tamamen Tomas Necid’i tapusuyla verme niyetinde olmadıklarını belirtildi. Bu arada Çek golcünün menajerliğini Zlatan İbrahimoviç’in de menajeri olan Mino Raiola’ya bağlı bir şirket yapıyor. Menajerlerin Tomas Necid’in Bursaspor’dan sonra başka bir takıma gitmesi durumunda da yeşil beyazlılara yüzde 50 pay önerdiği öğrenildi. Sunulan bu teklife Bursaspor’un yanıt vermediği bildirildi.

Kaynak. Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>