Timsah Arena’da kritik zirve…

20 milyon liralık 47 eksiğin giderilmesi için başkanlar yeniden bir araya geldi.

15 Haziran 2016 Çarşamba, 08:17
931127115

20 milyon liralık 47 eksiğin giderilmesi için başkanlar yeniden bir araya geldi. Recep Altepe kurmaylarına Timsah Arena’nın yeni sezona yetiştirilmesi talimatı verdi.

Timsah Arena’da kritik zirve

Geçen hafta sonu Timsah Arena için toplantı yapan ve sadece Bursa Hakimiyet’in okurlarına duyurduğu Recep Altepe-Ali Ay zirvesi bu kez statta gerçekleşti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursaspor Başkanı Ali Ay Timsah Arena’daki eksikleri yerinde inceledi. Yeni sezon öncesi yapılan kritik görüşmeye Bursaspor ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin statla ilgili kurmayları ve iflas erteleme isteyen yüklenici firma GİNTAŞ’ın temsilcileri de katıldı.

EKSİKLERİ HEMEN GİDERİN

Timsah Arena’nın kaderini belirleyecek toplantıda 47 maddelik eksik listesi bir kez daha gözden geçirildi. Ali Ay ile birlikte incelemede bulunan Recep Altepe eksiklerin sezon öncesi giderilmesi talimatını verdi. 20 milyon lirayı bulan maliyetin karşılanması adına GİNTAŞ’ın maddi destek istediği belirtildi. Toplantının ardından Recep Altepe Timsah Arena’nın zemini için kullanılacak yapay ışıklandırmayı inceledi, yetkililerden bilgi aldı.

Kaynak. Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>