Timsah Arena’da büyük ayıp

Bursaspor’un yeni stadı Timsah Arena’da ses testleri yapıldığı sırada Fenerbahçe marşı çalındı.

05 Eylül 2015 Cumartesi, 14:37
timsah-arenada-fenerbahce-marsi-1211519-664x354

Açılışına çok az bir süre kalan Bursaspor’un yeni evi Timsah Arena’da ilginç bir olay yaşandı. Statta ses testleri yapan kişi veya kişilerce Arena’nın hoparlörlerinden Fenerbahçe marşı açıldığı öğrenildi. Stat hoparlörlerinden Fenerbahçe marşı çalan kişilerin işlerine son verildiği belirtilirken, konuyla ilgili kamera kayıtlarının da olduğu vurgulandı.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eraslan Bursa.com’a açıklamalarda bulundu.

Ahmet Eraslan yaptığı açıklamada “Dün yaşanan bu çirkin olayın olduğu an bana bilgi geldi. Gintaş müdürü Neşat beyi aradım yolda giderken durumu anlattım. Gittiğim anda stadyumda bir ses yoktu. Bir hışımla bu olayın sorumlularını ararken beni Neşat bey karşıladı. Bu saygısızlığı yapan sorumlu kim ise onunla görüşmek istediğimi ilettim. Fakat bana kendisini göstermediler ve şuan burada olmadığını belirttiler. Bu durum üzerine Bursaspor Kulübü Müdürü İsmail Özdemir’i arayarak Bursaspor marşlarının olduğu bir cd istedim. Kulüpten gelen görevliler tarafından daha sonra Timsah Arena’da bizim marşlarımız çalındı. Bu konunun sorumlularına yaptırım uygulanmasını acil olarak kulüp adına istediğimizi belirttim. Bu konu tamamen inşaat alanında bulunan yetkililerin hatasıdır. O şahıs ile ilgili yaptırımın takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak. Bursa.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>