Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Timsah Arena Stadı’da REHAU ile ısınıyor…

21 Ocak 2016 Perşembe, 11:25
timsah arena resim 4

İklim ve saha şartları nedeniyle yapılan sportif karşılaşma iptallerine son veren REHAU, Türkiye’de, Futbol Sahalarında Çim Saha Isıtma Uygulamalarının tercih edilen Firması haline geldi .

Bursa Timsah Arena’da, Çim Saha Isıtma Uygulamalarında REHAU’yu tercih etti. REHAU, dünya çapında sunmakta olduğu çim saha ısıtma sistemleri ile tüm bu sorunları aşmak ve sportif alanları tüm coğrafya koşullarında ve tüm iklim şartlarında kesintisiz, sorunsuz ve sporcu sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde kullanılır hale getiriyor.
Böylelikle tüm yıl boyunca maç yapılabiliyor ve oyuncuların yaralanma riski azalıyor. Modern çim sahalarını her zaman spora hazır halde tuttuklarının altını çizen REHAU yetkilileri, donma noktasının altındaki sıcaklıklarda dahi sahanın işlevini ve çim kalitesini koruduğunu, dolayısıyla sporcuların sağlıklarının korunduklarını kaydettiler.
Çim saha ısıtma sistemi ile önemli bir avantaj da sağladıklarını kaydeden yetkililer, bu yolla çim kökleri, hava şartlarından bağımsız olarak düzgün gelişmeleri için en uygun sıcaklıkta tutuluyor. Bu sebeplerden ötürü, UEFA tüm statlara çim saha ısıtma sisteminin kurulmasını tavsiye etmektedir.
timsah arena resim 1

timsah arena resim 2 (1)

timsah arena resim 2

timsah arena resim 4

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>