Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Timsah Arena böyle açılacak…

310 kez izlendi, 16 Aralık 2015 Çarşamba

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Bursaspor’un yeni stadı olacak olan Timsah Arena’yı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 21 Aralık Pazartesi günü resmen açacak. Açılışın reklam filmi de televizyon kanallarında dönmeye başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Bursaspor’un yeni stadı olacak olan Timsah Arena’yı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 21 Aralık Pazartesi günü resmen açacak.

Açılışta ışık gösterileri ve Fettah Can konserinin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da kadroda yer alacağı şöhretler karşılaşması yapılacak.

Bursasporlu taraftarların da izleyeceği etkinlikler saat 15:00’te başlayacak.

Bursaspor Kulübü açılışta Yönetim Kurulu, teknik ekip, futbolcular ve kulüp personeli olarak tam kadro etkinliklerde hazır bulunacak.

Bu arada Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin açılış günü için hatıra ürünler ile taraftarlara hediyeler sunmayı planladığı öğrenildi.

Bursa.com

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>