Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Teröre korkusuna rağmen kitap fuarını bakın kaç bin kişi ziyaret etti

Bursa’da terör korkusuna rağmen bir hafta açık kalan kitap fuarını 170 bin kişi ziyaret etti.

28 Mart 2016 Pazartesi, 13:37
kitap fuari

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle, KOSGEB, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Uludağ Üniversitesi’nin destekleri alınarak hazırlanan Bursa 14. Kitap Fuarı ve eş zamanlı düzenlenen Bursa Eğitim Fuarı, 27 Mart 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da 169.829 kişinin ziyaretiyle sona erdi.

Bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen Bursa Kitap Fuarı, söyleşi, panel ve çocuk etkinlikleri gibi 80 kültür etkinliğine ev sahipliği yaptı. Dokuz gün boyunca düzenlenen imza günleri ve kültür etkinliklerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı buldu.
Bursa Kitap Fuarı ile eş zamanlı olarak, özel üniversitelerden özel okullara, yurtdışı eğitim kurumlarından dil kurslarına, kişisel eğitim kurumlarından eğitim araç gereç firmalarından oluşan 75’in üzerinde firmanın katılımında 12. kez düzenlenen Bursa Eğitim Fuarı, öğrencilerin kişisel yetenek ve gereksinimlerine uygun eğitim imkânlarının sergilendiği bir platform yaşattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>