Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Terör insanlık suçudur

Bursa’daki sivil toplum örgütleri terör saldırısını kınadı

28 Nisan 2016 Perşembe, 11:36
ulucami saldiri yarali

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı ve Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, Bursa’da yaşanan bombalı saldırıyı kınadı.
Terörün insanlık suçu olduğunu vurgulayan Kolaylı, “Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize, demokrasiye ve geleceğimize yönelik saldırılar ne yazık ki acımasızca devam ediyor. Toplum olarak üzerimize düşen görev, birliğimizi ve bütünlüğümüzü koruyarak terörün arkasındaki karanlık güçleri ortaya çıkartmak ve gerekli cezanın verilmesini sağlamaktır. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu olarak saldırıları lanetliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

MEMUR-SEN DE KINADI
Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği, Ulucami’de düzenlenen hain terör saldırısını kınadı.
Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Numan Şeker, “Milletimiz, kendi varlığına yönelen her tehdidi, birliği ve beraberliğini kalkan yaparak bertaraf etmeyi bilmiştir, bugün de üzerine düşeni yapacaktır” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>