Teleferik’ten yatırımcılara çağrı

Dünya’nın en uzun teleferik hattındaki terminal binalarında bulunan dükkanlar Bursa Teleferik A.Ş. tarafından kiraya çıkarıldı.

22 Ağustos 2015 Cumartesi, 17:42
teleferik

Bursa Teleferik A.Ş., Sarıalan ve Oteller Bölgesi teleferik terminal binalarında yer alan 23 adet dükkan için talep toplama dönemine başladığını yaptığı yazılı açıklamayla bildirdi. 16 ile 160 metrekare arasında değişen dükkanların aylık kira bedelleri metrekare bazında belirlenirken, yerli ve yabancı turistlere hitap edecek olan dükkanlar için son başvuru tarihinin 11 Eylül 2015 olarak açıklandı.
Açıldığı Haziran 2014 tarihinden bu yana 650 bini Körfez ülkelerinden olmak üzere toplam 1,5 milyon yolcuyu zirveye taşıyan Bursa Teleferik, yeni açılan terminal binaları ile yerli ve yabancı turistlere olduğu kadar Bursalılara da yeni bir yaşam merkezi sunuyor. Terminal binalarında yer alan dükkanlar; dağ havasında alışveriş ve dinlenme olanağı sağlayan cafe, restoran ve mağazalar için tasarlandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>