Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Tekstilcilerden Japonya atağı

Bursa’lı Tekstilciler Tokyo’da düzenlenen Interior Lifestyle Tokyo Fuarı’na katılacak.

25 Mayıs 2016 Çarşamba, 11:53
EV TEKSTİLCİLERİ JAPONYA PAZARINA YELKEN AÇIYOR

Bursalı ev tekstili firmaları 1-3 Haziran tarihleri arasında Tokyo’da düzenlenen Interior Lifestyle Tokyo Fuarı’na katılacak.
2015 yılının sonunda Dubai ve Nisan ayında İtalya Como’da gerçekleştirilen yurt dışı faaliyetlerinde başarılı çalışmaya imza atan ev tekstili firmaları bu kez Japonya pazarına yelken açıyor. 1-3 Haziran 2016’da Tokyo Big Sight’ta düzenlenen fuar Ambiente, Heimtextil ve Homedesign olarak üç ana kısımdan oluşuyor. Fuarda Bursalı firmalar ürünlerini tanıtacak ve yeni iş bağlantıları kurmaya çalışacak.
Ekonomi Bakanlığı’nın hedef ihracat ülkeleri arasında yer alan bir ülke olan Japonya, dünyanın 3. büyük ekonomisi. Japonya, gıda maddeleri ve kereste, tekstil malzemesi, metaller gibi ana hammaddelerin ithalatı ile ham petrol ve diğer yakıt kaynaklarında dünyadaki en büyük ithalatçılardan biri.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>