Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Survivor yarışmacısı, cinayete teşebbüsten hapis yatacak!

Bosna Hersek Mahkemesi, eski manken Slobodanka Tosic’i yerel mafya babası Djordie Zdrale’yi öldürmeye teşebbüs ettiği gerekçesiyle 2,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

04 Mart 2016 Cuma, 14:40
eski-manken-mafya-babasini-oldurmeye-tesebbusten-8223996_x_1508_o

Bosna Hersek’li eski manken Slobodanka Tosic, yerel mafya babası Djordie Zdrale’yi öldürmeye teşebbüs ettiği gerekçesiyle 2,5 yıl hapis cezası aldı.

SUÇ ÇETESİNİN TUZAĞINA ÇEKTİ

29 yaşındaki mankenin, Zdrale’yi öldürmek için bekleyen bir suç çetesinin tuzağına çektiği belirtildi. Fox News, saldırıdan kurtulan mafya babasının Tosic hakkında ifade verdiğini aktardı. Mahkeme, cinayet girişiminin rakip bir suç grubunun patronu ve Tosic’in sevgilisi Darko Elez’in planladığını tespit etti.

5 CİNAYET VE 4 MİLYON DOLARLIK SOYGUN

 eski-manken-mafya-babasini-oldurmeye-tesebbusten-8223996_2148_m

5 cinayet ve 4 milyon dolarlık bir dizi soygunla suçlanan eski Sırp asıllı Bosna Hersekgüzeli Slobodanka Tosic (29) Hırvatistan’da 3 temmuz 2015’te yakalandı.

eski-manken-mafya-babasini-oldurmeye-tesebbusten-8223996_6870_m

SIRP SURVİVOR’DA YARIŞMIŞTI

32 kişinin arandığı ‘Operation Doll’ kapsamında yakalanan Tosic, ülkesi Bosna’ya iade edilmişti. Ortağı Darko Elez ile birlikte ömür boyu hapis cezası alacağı söylenen Tosic, bir dönem Sırp ‘Survivor’da da yarışmıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>